137739 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 pÀeva tÀiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

reisimine pole sugugi lihtne…


No mis reis see ikka oli…kolm päeva vaid ning siinsamas Eestis 🙂 Aga sellega seoses tulid ilmsiks ikkagi üsna suured raskused. 

Kaasa pakkisin üsna palju asju, millest tavaliselt kodus süüa teen. Esimene tagasilöök tekkis sellest, et õe kaal näitas aiateibaid. Esimese päeva söögid olid seega sellised umbkaudsed. Õigemini esimene roog sai umbkaudne ja teised lasin juba suht üle jala. Ei võtnud midagi väga keelatut aga nt sõin isetehtud leiba üsna suure portsu. Teine päev oli veelgi hullem. Söögikordi sai vähem, sõin keelatud toitu aga püüdsin siiski mõistuse juures püsida, kuidas see õnnestus, veel ei tea. Sain küll hangitud õe kaalule uue patarei aga niisama seisma see jäigi. Järgmisel päeval kordus sama…ringi sebimist oli palju, söögiajad venisid siia ja sinnapoole ning nüüd istun diivanil…lõpuks omas kodus ja söön assortiid, mis mulle täna väga kalli inimese poolt kingiti. Miks ma seda teen…otsin sisimas siin vabandusi ja muidugi leian, päris ohtralt aga tegelikult saab selles süüdi olla ju vaid üks…mina ise, eksole 😀 

Mõtlen hirmuga homsele kaalumisele. Õel oli tavaline mehaaniline kaal ja see näitas küll 70 ligi aga mida minu peps digikaal mu kohta homme ütleb, on tiba teine asi. Aga nagu ikka, elame näeme, pigem olen põnevil.

Trennid jäid ka soiku. Tahtsin küll teha õega koos neid aga kui esmaspäeval sinna jõudsin, oli temal trenn juba tehtud. Järgmisel päeval aga pidin päeval sõitma linna peale asju ajama ja emale külla, täna aga tundsin et pole nagu mõtetki enam. Käisin ära kohtumisel, mida olin kaua oodanud ningsiis pakkisin lapsed kokku ja kodu poole. Samas see kaks tundi autosõitu on ka üsna rasked ja siis kogu selle killavoori autost kolmandale tassimine 🙂 paras trenn omaette. Kuid süümekad olid siiski nii suured, et võtsin kätte ja tegin õhtul veel oma selle nädala esimese trenni ära…ise olen väga rahul sellega, et seda suutsin. 

Tore on see, et inimesed on hakanud kiitma. Kui alguses oli palju sellist aasimist ja norimist, siis nüüd, kolm kuud hiljem, on hakatud aru saama, et ma polegi selline tavaline dieeditaja, kes alustab ja libastub sama kiirelt kui kuu ühe tiiru teeb. Ma siiski olen suutnud olla tubli ja vastu pidada. Ka täna sain kiita, et olen tugeva tahtejõuga. Enda arvates ma lihtsalt olen harjunud, et saan, mida tahan…vahet pole kui kaua sellega aega läheb ja kui palju pingutama pean. Ma pole eriti usin aga kui ma tõesti ise tahan, siis olen valmis pingutama.

Nüüd siis pakin kommid kokku, see pole üldse minu moodi ju 😛

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Mari Vist
154841 lugemist / 44 fÀnni
Minust

Olen 42 aastane kahe vÀikese lapsega ema. TÀitsa tavaline töötav naine, kel peale laste ja töö palju muud polegi. Tahaks olla jÀlle oma peegelpildiga sÔber :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on parim, sest minimaalse vaevaga saad maksimaalse tulemuse. Lisaks teadmised tasakaalustatud toitumisest kogu eluks.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nĂŒĂŒd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nĂ€lga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • TĂ€ida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva