136962 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 pÀeva tÀiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Puuhobuse aruanne


Nagu eile ennustasin, olen täna puuhobuste tiimis 😀 Tegelikult olen veidike üllatunud, et lihased nii vähe valutavad aga tunda nad siiski annavad. Ilmselgelt oli minu tehtud trenniversioon suunatud selja ja rinnalihaste jaoks, sest just need on praegu valusad. Jalgadel ei midagi. Aga olen sellise rõhuasetusega vägagi rahul, viimasel ajal hiilis tagasi ka mu vana viga st selg ja kael olid pidevalt pinges ja valusad. Eriti häiris see mind öösiti, vahepeal olin pea nädala öösiti mitu tundi jutti üleval, ärkasin selle peale et lihased kanged ja mitme tunni vältel enam head asendit ei leidnud ja uinuda ei suutnud. Täna ärkasin ka aga alles hommikul 7 paiku ja kuskil 8 sain juba magama uuesti jääda. Eks selle piirkonnaga pean taas korralikult tööd tegema, eelmisel aastal aitas mind väga füsioterapeudi juures käimine ja hilisem masaazis käimine. Nüüd enam töö juures selliseid võimalusi pole, peab kohalike võimalustega tutvuma hakkama 🙂 No tulevikus, enne peaks ikka töö leidma. Seega kui kellelgi Järvamaal midagi pakkuda, andke aga teada 😛 

Hmm, vahepeal tuli mees töölt koju ja ajas mõtte täitsa sassi 🙂 Püüan nüüd kuidagi jutusoonele taas jõuda. Söömisega on ka nagu on. magan nüüd kaua, seega söön hommikut siis kui oleks paras aeg juba lõunat valmistama hakata. Kell on nüüd 3 ja nüüd siis tunnen, et võiks ka lõunasöögile mõelda. Mismoodi nii oma 4 toidukorda suudan sisse süüa, on veel lahtine. Eks muidugi peab varsti normaalse inimesena ka tegutsema hakkama st ärkama 7 paiku, siis loksub kõik paika. Hetkel ongi söögiisuga jälle halvasti. Püüan taastada veejoomist ja see täidab kõhu nii ära, et tekib selline paha tunne…kõht on küll tühi aga süüa ei taha. Miks see mul nii on, ei oska arvata.

Nii, nüüd aga hops püsti, trennitama ja asju pakkima…või pööratud järjekorras tegutsema. Homme vaja lapsed suvitama saata, selleks on alati vaja riidekott kaasa pakkida ja ise lähen mehega motoüritusele kaasa, uued kohustused 🙂 Sealgi ööbimine ja vaja sajaks erinevaks asjaks valmis olla. Tegu ju väliüritusega ja lubab siin pussnuge ja muudki sadama hakata 🙂 Kui aknast välja vaadata, siis väga lootustandev see olukord seal pole, tuli just sahmakas nö valget vett alla, mismoodi see homne tsillimine välja näeb…ei kujuta ettegi.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Mari Vist
152575 lugemist / 44 fÀnni
Minust

Olen 42 aastane kahe vÀikese lapsega ema. TÀitsa tavaline töötav naine, kel peale laste ja töö palju muud polegi. Tahaks olla jÀlle oma peegelpildiga sÔber :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on parim, sest minimaalse vaevaga saad maksimaalse tulemuse. Lisaks teadmised tasakaalustatud toitumisest kogu eluks.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nĂŒĂŒd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nĂ€lga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • TĂ€ida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva