Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

puhata ja mängida

Praegu võtan lihtsalt kiirelt ette ja püüan blogi ära kirjutada. Tegelikult tunnen hullu väsimust. Tahaks juba end sama mõnusalt kerra tõmmata kui kassid, kes mu kõrval tuduvad. Viimased päevad on olnud hullumeelselt kiired. Tööl on sattunud ette sellised kummalised probleemid ja lahenduste otsimised, et pea õhtuks on paks otsas 🙂 Samas on ka hea tunne kui midagi kuskilt hargnema hakkab. Eile sai üks asi lahendatud, teine sai täna. Homme vaja vaid ära lõpetada. Veidi hirmutab see, et aasta lõpp tulemas ja inventuurid. Mitte, et midagi puudu oleks aga pole kik päris nii korraldatud, nagu lootsin aastaga teha. Ise ka imestan, kuhu see aeg kadunud on ja kuidas ma siis ei jõudnud seda tehtud. Aga veel on aega, küllap võtan end kokku.

Täna mõtlesin palju sellele, mismoodi korraldada lapse muusikakoolis õppimist, Eelkõige see, kuidas ta saaks hakata harjutama, kust saada mingi pianiino ja kuhu see panna ja kas sellel mõtet on, sest ma ju ei tea kui kauaks tal seda indu jagub. Ostan suure pilli ja äkki kuu aja pärast ongi kõik. Kas siis hakkan ise mängu õppima? Tegelikult ma ju pisikesena ka veidike õppisin. Käisin eraõpetaja juures ja sain teada oma absoluutsest kuulmisest aga sinna see jäigi. Äkki mu tütar suudab paremini. 

Kavaga seoses polegi muud öelda kui et libastusin taas. Täna kiskus asi kuidagi kiiva. Õhtul tuli sõbranna külla, tegi võileiva torti ja näksisin ka siit-sealt. Lisaks limpsisime tibake veini. Trenni täna ei teinud, sest plaanisin seda teha homme ja ülehomme.  Siis on ilusti kaks ja kaks päeva järjest. Kui aus olla lid hommikul jalad veel veidike kanged ka aga nüüdseks juba päris hea olla. Homseks seega korras ja ei ole ohtu enda vigastamiseks. Homme siis tahaks teha jooksu. Kas lähen metsaringi tegema või jooksen intervalli õhtul, eks ole näha. Kardan, et homme on tööl nii palju tegemist, et ei ole aega jooksma minna, siis tatsun õhtul kodus. Tegelikult on hiiglama hea meel, et nädalavahetus tulemas. <midagi erilist plaanis pole, tahan olla kodus ja siin tegutseda. Vaja oleks laste kapid läbi tuhnida ja väiksed riided välja võtta ja sama enda kapiga, peaks välja viskama riided, mida nagunii ei kanna ja mis suureks jäänud. Olen seda kaua edasi lükanud. Loodan, et saaks sellega ühele poole. Aga nüüd magama. Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse