141451 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Õues on kevad


Täna käisime väiksema piigaga õues. Eelkõige seepärast, et ta tahtis minna vaatama lumememmesid, teiseks muidugi see, et mees lõhub wc-d ja plikale see mürin ei meeldi. Võtsingi end kokku ja läksime, ilma erilise plaanita. Tema tahtis muidugi minna mänguväljakule aga ma keeldusin sellest kohe. Mulle üldse ei meeldi seal istuda, külm ju kah veel. No kui õue saime, siis oli kohe kuulda, et jäärajal käib sõit ja läksimegi seda vaatama. Plika oli kohe elevil. Nii lahe on vaadata neid, kuidas külg ees oma jalge alt läbi kihutavad, ise olime siis sillal. Nii me siis jalutasime siia ja sinna, käisime kiikumas ja uisutasime jää peal. Pargis on tekkinud tänu eelnevale sulale ja nüüdsele külmale peegelsiledad jääväljad ja seal mängisime vähemalt tunni käbiga jäähokit. Nalja sai palju ja kui aus olla, oli päris paras trenn ka. Lihased isegi natuke kanged nüüd sellest uisutamisest 🙂 Siis jalutasime veel lumememmesid vaatama ja nii see aeg läks. Tagasiteel juba tundsin, et enam ei jaksa, kõht on hirmus tühi ja jalad ka väsinud. Siis sattus mees just mööda sõitma ja võttis meid Paidesse kaasa. Käisime lihtsalt poes. Nüüd siis sain söögi valmis ja päev ongi õhtus. Üks söögikord jäi selle pika jalutamisega vahele. Olime õues umbes 3 tundi kokku. Nüüd on kõht täis, kehas rammestunud olemine. Täitsa mõnus selline.

Söögiga aga ei teagi enam, mida teha. Mismoodi siis see vahelt ärajäänud lõunasöök ära tarbida. Üks võimalus on, et teha seda koos hilise söögiga aga hilja õhtul ei taha ju nii palju. Korra olen teinud seda, siis valisin hästi kerged söögid, vist oli keefir puuviljaga ja pähklid ja neid sai küll mõnuga näksida. Eks teen ka täna nii. Mehel oli kaal taas langenud, ei tea tõesti, mis temaga nüüd peale hakata. Kas peaks ta säilitamise peale panema või mitte. Pakkusin talle küll, et võin ta panna tavareziimile, et ei pea minuga kavas rassima aga ta ikka tahtis mulle toeks olla ja ausalt on lihtsam ka nii kui ei pea talle eraldi tegema. Saaks vaid teada, mis tema jaoks see õige kaal oleks. Kuskilt lugesin, et meestel on olulisem see kõhuümbermõõt, sest lihased jm nagunii kaaluvad omajagu rohkem kui naistel. Ma loodan, et ta nii kokku ei kuiva, et enam ei jaksa mind sülle võtta 😀 

Aga nüüd pean küll lõpetama. Pean suuremat piigat otsima hakkama. No ma tean küll, et ta on sõbranna juures aga väljas juba hämardub ja ma ei taha et ta pimeda peale jääb. Ehk peab veel vastugi jalutama, eriti ei viitsi küll enam õue minna aga…

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Mari Vist
168301 lugemist / 43 fänni
Minust

Olen 42 aastane kahe väikese lapsega ema. Täitsa tavaline töötav naine, kel peale laste ja töö palju muud polegi. Tahaks olla jälle oma peegelpildiga sõber :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on parim, sest minimaalse vaevaga saad maksimaalse tulemuse. Lisaks teadmised tasakaalustatud toitumisest kogu eluks.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom