141451 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Mõni reede on parem kui teine..


Istun siin ja naudin reedet. Patukaga sel korral. Lihtsalt see tööpinge on nii üle pea kasvanud, et ei taha teha muud kui istuda ja logeleda. Loomulikult on mul ka tööd kaasas aga täna ma seda ei puutu. Ega ma ei teagi, mis ma sellega ette võtan. Minu arust on nädalavahetustel ja õhtutel kodus töötamine idiootne aga tööl tahaks ju käia ja lootust on, et ehk põhjustab seda vaid minu algaja aeglus ja see möödub kunagi. Täna astusin esimest korda ka tõsiselt ämbrisse ja ma tõesti loodan, et inimene, kellele valeinfot jagasin, siiski saab kõik vajalikud toetused. No ma ei tea ise ka, mismoodi saab nii olla, et unustasin ta nime küsida ja nii ei saa enam midagi teha ka. Tunne on seega eriti paha. Aga püüan õppust võtta ja edaspidi tublim olla.

Kui kavast üldiselt rääkida, siis ka tänane hommik oli rõõmustav. Kaalunumber oli taaskord langenud natuke. Imeline.. Ehk saan nädalavahetusel end ka niikaugele, et tegeleks mõõtmisega. Ma nii loodan, et ka seal ootaks mind ees midagi rõõmustavat. Kui riideid vaadata seljas, siis tundub küll pilt ilusam. Vaatasin täna huvi pärast oma graafikut ka, olen paar aastat tagasi olnud täpselt samas kaalus 🙂 aga siis alustasin jaanuaris 80 kilosena, sel aastal alstasin samuti jaanuaris aga algkaaluks oli 73 😀 Vahe on suur, väga suur. Esimesel korral olin selle ajaga õlgadelt raputanud juba üle 8 kilo, sel korral vaid 1-2 kilo. Kui nii asjale vaadata, siis pole mu edusammud sugugi suured aga samas tunnen end hetkel vist isegi paremini kui toona.Lihtsalt pidin tulemusi nii kaua ootama ja seda suurem on ka rõõm. 

Ja täna tegelikult ju käisin ka jalutamas. Ei midagi trenniväärset aga üle pika aja käisin jala lasteaias lapsel järel ja seejärel viisin suurema piiga sõbrannale külla, tahtis sinna ööseks jääda. Siis saimegi kahekesi patseerida. Vahest on täitsa kahju, et tema saab palju vähem tähelepanu ja sellist kahekesi olemist aga nüüd siis saime natuke olla. 

Täna tekkis mu mõtteis veel üks küsimus. Kuna jälgime kava mehega koos, siis on tekkinud küsimus, milline see meeste normaalkaal on. Olen püüdnud seda leida netiavarustest aga tundub, et mingit loogilist seletust sellele ei olegi. Ütlesin ka talle, et eks tuleb jälgida sisetunnet, midagi muud ma öelda ei oskagi. Eks ma ise ju ka ole tegelikult normaalkaalus aga tunnen end siiski natuke rasvasena 🙂 Samas ma enda jaoks tean ka seda miinimumkaalu, mille juures pean lõpetama ja ka seda, mille juures ei tahaks enam grammigi kaotada aga tema puhul on segadus.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Mari Vist
168305 lugemist / 43 fänni
Minust

Olen 42 aastane kahe väikese lapsega ema. Täitsa tavaline töötav naine, kel peale laste ja töö palju muud polegi. Tahaks olla jälle oma peegelpildiga sõber :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on parim, sest minimaalse vaevaga saad maksimaalse tulemuse. Lisaks teadmised tasakaalustatud toitumisest kogu eluks.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom