Tasuta toitumiskava 3 päeva Liitun tasuta
Sulge

lihtsalt üks pühapäev

Nagu ikka on nädala lõpp kadunud käest nii kiirelt, et pole nagu arugi saanud 🙂 Täna oli siis taas mõõtmise hommik aga midagi sealt huvitavat välja ei koorunud. Ainus muutus oli see, et kõhu ümbermõõt oli tagasi läinud need 2 sentimeetrit, mis eelmine nädal juurde olid tulnud. Seega tulemus positiivne ikkagi ning ei tohi ära unustada sedagi, et positiivne tulemus on juba ka siis kui mitte midagi maha ei lähe, sest vähemasti pole midagi juurde tulnud 😛 Proovisin just selga riideid, mida homme asutuse aastapäeva tähistamise puhuks tööle selga panna ja ausalt öeldes, näen ikka kuramuse hea välja küll 😀 Kusjuures oluline pole tõesti kaal, vaid mõõdud. Mul hiilis rasv ligi just nii, et kaal nagu väga palju ei liikunudki aga sentimeetreid tuli igale poole lisaks. Nüüd aga on silmal juba kena vaadata. Pealegi ei ole kuskil ka mingit lödisevat lihast enam, kõik on kenasti pingul, nagu oleks taas 20 aastane 🙂 Avastasin just üks õhtu, et ka tselluliit on kintsudelt sama hea mis kadunud. Tibake veel on aga üsna vähe. Kogu see toitumise ja trennide värk on seega ka sellele, praktiliselt lootusetule, ollusele mõjunud. 

Kaal aga tegi hommikul mulle üllatuse sellega, et näitas 70,0. Seda numbrit polnud ma siiani veel näinud ja kohe tekkis lootus, et äkki nüüd on kätte jõudmas nädal, mil astun 60ste leeri. Elame näeme. Muidugi selle tähistamiseks sõin endal kõhu šašlõkist täis. Seda ilma kaalumata. Arvan, et ei söönud rohkem kui 2 söögikorda ette näevad aga kindel olla ei saa. Igatahes lõin kaks söögikorda kokku. Koju jõudes sõin ära puuviljad mis retseptis ette nähtud olid aga juurvijad jäid siiski söömata. Lisaks sõin ära ka ühe väikese jäätise ning jõin lonksu kalja…seega patt mis patt. Tasakaalustamiseks käisin rattaga sõitmas. Ei midagi erilist, kuskil 5 kilomeetrit metsa-pori rada võimalikult suurel kiirusel. Vahepeal oli suisa ohtlik, sest ratas mul selline pool linnakas, mis sopas kippus külge ette võtma. Õnneks olen maal kasvanud ja sellistes oludes enamasti oma rattasõite väiksena tegingi. Igatahes oli täitsa mõnus ja täna tundsin, et ei võtnud see mind ka võhmale. Peaks taas töö juures proovima, kas hakkab juba veidi paremini välja tulema see värk. Seega usun, et võin üldjoontes rahule jääda. Positiivet oli päevas hulka rohkem kui negatiivset. Nüüd uuele nädalale vastu, mis tõotab tulla väga kiire ja sündmusterohke.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

OSTA TOITUMISKAVA KASUTUSAEGA KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod