137739 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

laupäev


Nii, tänane päev ka õhtus. Oli väga kirju päev ja mul tõesti hea meel, et see läbi on. Sünnipäevad sai peetud ja kõik korras. Pöi tore väikseid sugulasi näiha. Mnda neist esmakordselt 🙂 Halb vaid, et meie väiksem piiga jäi haigeks. Tundus juba hommikul kummaline ning hääl oli kähe aga kraadisin alles õhtul ja siis oli 38,0. Praegu mõlemad magavad, haige pliks tahtis ka minna oma voodisse, kuigi arvasin, et jääb minu tuppa. Nüüd olen tiba mures, et kas kuulen kuidas hingab jmt. Samas ta juba suur tüdruk ja ei peaks ohtu olema. 

Tänane kava jälgimine polnud just üleliia edukas. Hommikul sõin kava järgi aga siis sai söödud kõike muud. Tükike torti…dipiga aedvilju ja küüslauguleibasid. Kõike tibake, õhtul ka mõned kommid. Kõht on ees nagu õhupall ja olemine pole suurem asi. Kõige tobedam, et kõht on siiski tühi ja isegi pisut valutab magu. Sõin õhtuks seemnesegu puuviljaga aga ikka on tühi. Nüüd tegin trenni ja saan sööa toekama hilisõhtu aga ei tea mida tahan. Alati aitab sellises olukorras omlett aga ei taha siin öösel praadida. Pean midagi tugevat välja mõtlema, muidu jätkub homme sama jama. 

Imestan seda, et mul und pole. Muidugi magasin täna üsna kaua. Üleüldse on kergendus, et see sünnipäev läbi sai. Polnud mängutoas pidanud ja pelgasin seda aga kõik laabus üsna hästi. 

Kaal oli täna hommikul taas pool kilo langenud. Loodan, et homme on sama vähemalt kui just ei lange. Muidugi pole magusa söömine just eriti mõistlik. Samuti loodan, et homme saan lõpuks ka ühe päeva korralik olla. Lisaks on homme mõõtmise päev. Tunne on küll, et mõõdud hakkavad suurenema aga eks näha ole, kas on see vaid minu ettekujutus või tegelikult ka olen paisunud kuskilt. Tegelikult on ka veidike hirmus 🙂 Omamoodi naljakas aga tunnen end vahest nagu kooliplika, kes on midagi valesti teinud. Karistuseks on suurenenud mõõdud või kaal. Kuigi ma ei suuda reel püsida, ei soovi ma sealt ka lõplikult maha pudeneda. Mingil moel on kogu see värk hakanud mind vaevama ja tekitab pigem masendust kui rahulolu. Küllap see oleks teisiti kui suudaksin kava 100% järgida aga praegu on üsna raske seda teha.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Mari Vist
154842 lugemist / 44 fänni
Minust

Olen 42 aastane kahe väikese lapsega ema. Täitsa tavaline töötav naine, kel peale laste ja töö palju muud polegi. Tahaks olla jälle oma peegelpildiga sõber :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on parim, sest minimaalse vaevaga saad maksimaalse tulemuse. Lisaks teadmised tasakaalustatud toitumisest kogu eluks.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva