137838 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

laupäev


Ongi nüüd hõbepulmas käidud ja tiksun vaikselt kodus. Pidu oli tore, noorpaar oli imeilus. Lausa uskumatu, kuidas 25 aastat koos elanud paar, särab ja üksteist naudib. See oli nii ilus ja ka kadedust tekitav. Enamus paare on paari aastaga üksteist surmani ära tüüdanud ja üksteist justkui ei pandagi tähele enam aga nemad…oleks olnud justkui just alles armunud. Lapsed pidasid peo suhteliselt kenasti vastu. Kahjuks jäi väiksem peo keskel haigeks. Õigemini ma väga ei teagi, mis tal oli. Kraadida ju ei saanud aga tundus, et võitles palavikuga, sest pidevalt kurtis, et tal külm. Lisaks vaevas peavalu. Kaasas oli mul vaid Dolmeni tabletid ja andsin siis sellest veerandi, mis aitas ka kenasti. Täna on ta enamus päevast olnud täitsa tegus ja peavalust ning külmast on vaid korra juttu olnud. Küllap taas mingi viirus. Tore kui niisama üle läheb. Tal ju esmaspäeval esimene lasteaiapäev uues lasteaias ja ootab seda nii väga. Eks täna jäävad mõlemad kiirelt tuttu, sest eile olid üleval 12-1ni ja pidu käis meie all edasi kuni hommikuni. Kuigi see häiris vist vaid mind 😀 Lapsed vaid nohisesid. Täna peale puhkamise, midagi muud teha ei tahagi. Kapis karjuvad mustikad, millega peaks hakkama tegelema. Tervelt 5 liitrine ämber neid. Vaatan, et vägisi hakkab külmik väikeseks jääma. Ei mahu enam sinna palju. Mees läks mootorrattaga veel Viljandisse. Kuigi meil oli siin tõsine torm. Vett tuli nii, et kõrvalmaja enam eriti ei paistnudki läbi selle ja see tuul… Kuid mees arvas, et äike läks kaugemale, kaardilt vaatan, et nii on ka ja ehk ei pea väga muretsema. Ma ise poleks küll viitsinud 🙂 

Kava kohta ei saa aga midagi head rääkida. EIle ja ka täna trennini ei jõudnud. Eile läks veel nii kiireks, et lõpuks oli juba hirm, et jääme kirikusse hiljaks. Täna ei jaksa end liigutada. Õnneks sai eile suht palju tantsitud ja kuigi see trennina kirja ei lähe, siis mingi kehaline aktiivne tegevus oli see siiski. Kõige huvitavam oli see, et suutsin valssi tantsida, elus esimest korda vist. See on üks väheseid sammukombinatsioone, mida ma kohe üldse polnud võimeline sooritama siiani. Küllap siis ikka asi partnerites, keda ma pole piisavalt suutnud usaldada ja kes pole suutnud mind piisavalt juhtida. Olen kindel, et saan selle selgeks. Nagu ka kavaga, olen kindel, et tuleb aeg, kus võtan end kokku. Te veel näete 😉

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Mari Vist
155189 lugemist / 44 fänni
Minust

Olen 42 aastane kahe väikese lapsega ema. Täitsa tavaline töötav naine, kel peale laste ja töö palju muud polegi. Tahaks olla jälle oma peegelpildiga sõber :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on parim, sest minimaalse vaevaga saad maksimaalse tulemuse. Lisaks teadmised tasakaalustatud toitumisest kogu eluks.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom