137795 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Kisub punaseks


Panin just oma tänase punase täpikese kirja ja vaatasin, et selle kuu üldmulje on ikka vägaväga halb..enamasti vaatavad vastu punased täpikesed ja sekka veidike ka rohelist. No vahest kohe veab kuidagi kiiva selle asjaga. Olengi viimasel ajal asja väga rahulikult võtnud. Eile õhtul käisin nt koduteel läbi mamma juurest, kes andis mulle kalamarja. Oli ostnud ja ei maitsend aga mulle küll meeldis ja lapsed ka krõmpsutasid. Ma polegi ise kunagi päris marja ostnud, olen ostnud seda odavat nö tehismarja aga päris on ikka päris 😛 See aga ootab nüüd kodus ja arvake korra, kas jätan selle sinna seisma, et ära visata? Kindlasti mitte.. 

Tänane hommik aga algas ämbrisse astumisega, sellist asja polegi varem juhtunud 🙂 Kõik laabus kenasti, lapsed ei kraaklend väga ja said üles ja ma ise ka. Suurem palus, et ta autoga viiks koolini, vaatasin et jõuan küll, sealt ots ringi ja lasteaeda teisega ja siis vaatan…lasteaia kotti polegi kaasas. Kui see juhtuks nädala sees, poleks viga, midagi ikka kapis selga panna on aga just täna..pesus käinud tudukad, võimlemisriided ning tuppa seelik…kõik jäid koju. Last ju päevaks õuedressides rühma ei saada. Tõstsin siis lapse tõuksiga autost välja, ütlesin et mingu ise tuppa riietuma ja kimasin koju tagasi ja siis lastekasse. Hea, et ta oli nõus ise minema, lihtsalt oli hea tuju ja nõustus. Loomulikult seetõttu jäin ka tööle hiljaks. Jõudsin kohale, haarasin vaikselt oma kohvi ja ei tahtnud sõnagi rääkida…õnneks keegi ei soovinudki. Aga laual oli kausitäis komme…ja nii ta läks, paar kommi hommikul, paar nüüd lõuna ajal. Pean end kokku võtma taas…muidu pole minu pingutustest kasu 🙂

Täna hommikuks oli kaal siiski end taas üle 65 piiri kerinud…mis mind muidugi ei üllata aga paneb ehk veidi jälle pingutama mind. Mõõtma ei hakanud, esimene kord nende kuude jooksul, kus see toiming päris tegemata jääb nädalas.Kusjuures ma toitumise pärast niiväga ei muretsegi aga see, et eelmine nädal trenni vähe tegin, on ärritavam. Trenn on kuidagi südameasi ja püüan ikka kohustuslikku 4 korda järgida. Tänasest siis püüan vähemalt sellega reele tagasi hüpata 🙂

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Mari Vist
154961 lugemist / 44 fänni
Minust

Olen 42 aastane kahe väikese lapsega ema. Täitsa tavaline töötav naine, kel peale laste ja töö palju muud polegi. Tahaks olla jälle oma peegelpildiga sõber :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on parim, sest minimaalse vaevaga saad maksimaalse tulemuse. Lisaks teadmised tasakaalustatud toitumisest kogu eluks.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom