Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Kisub punaseks

Panin just oma tänase punase täpikese kirja ja vaatasin, et selle kuu üldmulje on ikka vägaväga halb..enamasti vaatavad vastu punased täpikesed ja sekka veidike ka rohelist. No vahest kohe veab kuidagi kiiva selle asjaga. Olengi viimasel ajal asja väga rahulikult võtnud. Eile õhtul käisin nt koduteel läbi mamma juurest, kes andis mulle kalamarja. Oli ostnud ja ei maitsend aga mulle küll meeldis ja lapsed ka krõmpsutasid. Ma polegi ise kunagi päris marja ostnud, olen ostnud seda odavat nö tehismarja aga päris on ikka päris 😛 See aga ootab nüüd kodus ja arvake korra, kas jätan selle sinna seisma, et ära visata? Kindlasti mitte.. 

Tänane hommik aga algas ämbrisse astumisega, sellist asja polegi varem juhtunud 🙂 Kõik laabus kenasti, lapsed ei kraaklend väga ja said üles ja ma ise ka. Suurem palus, et ta autoga viiks koolini, vaatasin et jõuan küll, sealt ots ringi ja lasteaeda teisega ja siis vaatan…lasteaia kotti polegi kaasas. Kui see juhtuks nädala sees, poleks viga, midagi ikka kapis selga panna on aga just täna..pesus käinud tudukad, võimlemisriided ning tuppa seelik…kõik jäid koju. Last ju päevaks õuedressides rühma ei saada. Tõstsin siis lapse tõuksiga autost välja, ütlesin et mingu ise tuppa riietuma ja kimasin koju tagasi ja siis lastekasse. Hea, et ta oli nõus ise minema, lihtsalt oli hea tuju ja nõustus. Loomulikult seetõttu jäin ka tööle hiljaks. Jõudsin kohale, haarasin vaikselt oma kohvi ja ei tahtnud sõnagi rääkida…õnneks keegi ei soovinudki. Aga laual oli kausitäis komme…ja nii ta läks, paar kommi hommikul, paar nüüd lõuna ajal. Pean end kokku võtma taas…muidu pole minu pingutustest kasu 🙂

Täna hommikuks oli kaal siiski end taas üle 65 piiri kerinud…mis mind muidugi ei üllata aga paneb ehk veidi jälle pingutama mind. Mõõtma ei hakanud, esimene kord nende kuude jooksul, kus see toiming päris tegemata jääb nädalas.Kusjuures ma toitumise pärast niiväga ei muretsegi aga see, et eelmine nädal trenni vähe tegin, on ärritavam. Trenn on kuidagi südameasi ja püüan ikka kohustuslikku 4 korda järgida. Tänasest siis püüan vähemalt sellega reele tagasi hüpata 🙂Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse