Suur suvine allahindlus! Osta kohe!
Sulge

ja reede ongi käes..

ja siin ta ongi. Andis ikka oodata 🙂 terve see nädal on olnud paras hullumaja. tervis nöögib, väsimus kiusab, töö ei suju jne jne. Paha siga sada viga.. Aga nüüd on ta läbi, õigemini on töönädal läbi. Tegelikult tahaks terve nädalavahetuse lihtsalt istuda ja puhata aga kahjuks ei saa. No saaks ehk küll kui suudaksin oma jõuetust mehele tunnistada aga ei julge ja lootus on, et kui sunnin end liikuma, siis olen ka ise pärast õnnelikum. 

Tänane päev läks nii nagu olin arvanud. Käisin Südamelinna jooksul ja kõndisin vapralt selle 5 kilomeetrit maha. Ilm oli palav ka nahl sai märjaks ka siis kui ühtegi jooksusammu ei teinud. Usun, et oleks isegi teinud aga mõtlesin, et ei hakka end kurnama ja jään teistega koos kõndima. Pole seda sportlikku vormi sellist, et joosta. Ise olen nädal aega kurtnud, et pole terve, miks siis end lõhkuda.. Aga tegelikult oli väga mõnus vaheldus. Seega olen trennide poole pealt nädala edukalt lõpetanud. Neli trenni on tehtud ja ka söömise kohapealt väga nuriseda ei saa, olen päris tublisti vastu pidanud. Eilne õhtusöök läks pisut imelikuks st ostsin poest taipärast kanarooga aga ei arvestanud, et karbis on vähem kui minu ports ette näeb. Siis mõtlesin, et väheke on eelse päeva toidust veel alles, et see oleks paras ära süüa. Mõlema päeva roog kaalu järgi oli enam-vähem sama aga kaaludes tundus, et siiski sai kokku seda toitu umbes 100 grammi rohkem kui oli vaja. Lõin siis käega, et mis ikka aga tuli välja, et ma ei suutnud seda ära süüa ja panin ülejäägi kappi. Kusjuures täna kaalusin selle ära ja tuli välja et umbes 100 grammi oligi seda, mis eile sisse ei läinud 🙂 Aga eile haarasin lisaks laualt pisikese küpsise ka. See läks siis kavaväliselt. Täna sõin hommikust enamvähem kava järgi st juustu on mul töö juures ja seda ei kaalunud. Ülejäänud võikumaterjal oli kaalu järgi. Lõunale tulin peale jooksu st koju sain kuskil 2 paiku. Siis võtsin eilse söögijäänuse ja tegin pool võikuportsust kah otsa…hmm loodan, et tegin ikka pool 🙂 Praegu tundub, et äkki kaalumise käigus unustasin ära, et pean tegema pool ja võtsin täiskoguse…eks püüan pärast meenutada, siis saab hilisega ära korrigeerida. 

Kaal oli hommikul 76,2, mis on täitsa ok. Veidike langenud on ja see põhiline. Mõõte ei tea siiani. Mingi aeg kui sajandat korda alustasin, siis mõõtsin aga vahepeal olen taas mitu korda reel ja maas käinud ja nüüd pole mõõtnud. Ehk peaks nädalavahetusel selle ette võtma.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod