120348 kasutajat 506 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Ikka ma siin :)


Kui aus olla, siis paar nädalat panin siit ikkagi pausi…täielikult. Enam ei söönud üldse kava järgi. Eile lõpuks viskas kopa ette, no kaua ma siis looderdan. Ausalt öeldes ei julgenud väga enam ka kaalule astuda, mõõtmisest rääkimata ning nii ma siis alustasin taas. Mitte, et ma kohe 100% kavasse oleks astunud aga teist päeva ma siiski teen kava sööke ja isegi olen kaalunud koostisaineid.Kahjuks on kava söökidele siiski lisandunud veidi magusat ja eile ka veini, tähistasin oma kalliga meie esimesi sõbrapäeva. Täna siis võtsin siiski julguse kokku ja astusin kaalule ja…63,5 st kilo-pool vähem kui peaksin ideaalseks. No jah, ei oska seda kohe kommenteeridagi. Lisaks tegin läbi ka mõõtmise, viimati tegin seda umbes kuu tagasi ja nii mõnelegi poole oli lisandunud sentimeeter, seega nii nagu arvasingi, hakkab paksuks minemine hiilivalt, lisandub rasvakiht, mis kaalus ei kajastugi. Kui kaal tõusma hakkab, on olukord juba väga halb. Hommikul oli mul isegi nii hea olemine, et kaalusin trenni tegemist aga siiski võitis kaine mõistus ja laiskus. Ei teagi kumb rohkem 🙂 Nimelt keelas mul arst paar kuud igasugu füüsilise pingutamise, seni kuni minust laseb lahti viirus, mis oli märkamatult minusse pesa teinud. Nime kahjuks ei mäleta sellel aga tulemuseks vastik painav väsimus ja eelkõige kurguvalu, mis ei taha kaduda. Nüüdseks olen sellega vähemalt kuu maadelnud ja kurk enam nii hull pole, et peaks öösiti ärkama ja midagi manustama. Vahest on veidike tunda, ka praegu aga see pole pooltki nii hull kui alguses. Väsimus aga on endiselt. Hommikul saadan suurema piiga kooli ja kerin end uuesti kerra. Kui väiksem mind 10 paiku ei ärataks, siis magaksin julgelt mõne tunni veel. 

Kodus aga olen juba pikemalt. Esimese satsi jäin kohe 1-st kuupäevast, siis sain 4 päeva tööl käia ja nüüd olen taas. Piiga jäi uuesti ja sel korral kahtlustavad sarlakeid. Kuigi oli kahtlemist, olin siiski nõus antibiootikumidega. Nüüd siis jälgin päev otsa kella…4 korda iga 4 tunni tagant antibiootikum ja siis sellest hiljem 2 tunni pärast probiootikum. Ausalt öeldes läheb asi ikka paigast, homme panen äratuskella neid aegu meelde tuletama..ja nüüd lippan, sest meenus et pidin talle juba tund tagasi rohtu andma :S

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Mari Vist
113617 lugemist / 35 fänni
Minust

Olen 42 aastane kahe väikese lapsega ema. Täitsa tavaline töötav naine, kel peale laste ja töö palju muud polegi. Tahaks olla jälle oma peegelpildiga sõber :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on parim, sest minimaalse vaevaga saad maksimaalse tulemuse. Lisaks teadmised tasakaalustatud toitumisest kogu eluks.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva