Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Kasuta kohe
Sulge

Ei liha, ei kala

Päev jälle möödas ja ma taas täiesti läbi. Kas tõesti siis mingi haigus kallal. Hästi tobe olemine on. Samas tööd kannatas kenasti teha. Seni kuni millegiga tegelesid, seni oli kõik ok. Aga nii kui tegevust enam ei olnud, tundsin kui halb on. Samas pole ju midagi sellist ka, et läheks arstile…ei ole palavikku, ei ole köha ega nohu. Lihtsalt selline ebameeldiv paistes tunne ja natuke valutavad kohad. Isegi ei tea, mis valutab nt vahest lööb valu hammastesse, siis jälle pähe ja vahel on kõhus ja just praegu näiteks on käsi valus…no mis tõbi see siis on selline? Õnneks täna tekkis see hull väsimus alles õhtul kui hakkasin lapsi magama panema ja suuremal voodipesu vahetasin, siis järsku tundisn, et ei jaksa enam seistagi. Kummaline, õnneks homme reede ja ees nädalavahetus, küllap puhkan välja ja kõik ongi ok. 

Käisime täna mehega siis koolis lastevanemate koosolekul. Eelkool sai läbi ja siis kutsuti vanemad kooli. Juba hakkan harjuma mõttega, et ka viimase lapse kooli saadan. Nüüd õhtul näitas mulle joonistusi ja seletas juurde, mis pildil ja mida seal mõeldud on jne ja siis kui kõik vaadatud hakkas minult pärima, et nooh, mis sul ka meelde jäi 😀 Tõsiselt pandi proovile… Õnneks olin sel korral kõike kuulnud ja oskasin iga pildi kohta ka paar sõna öelda, seega läks hästi. Selliste teravate pliiatsitega on ikka raske, koguaeg pead olema valvel, sest lihtsalt iga eksimust pannakse tähele. Samas võid tükk aega rääkida ja ta ei kuule mitte midagi ja samas leiab kohe midagi, millega vanem vahele tõmmata. 

Muidu oli tänane päev veidike rohkem nihkes kui tavaliselt. Esiteks võtsin töökaaslaselt ikkagi ühe kommi. See on siis teine komm selle kuu jooksul ja need on mul koguaeg nina all ja käeulatuses. Arvan, et olen sellega kenasti toime tulnud. Kuid teiseks võtsin lõunal ka magustoidu. Mitte et ma oleks mingi eriline magusafänn, seda mitte aga on mõned masgustoidud lapsepõlvest, mida olen igatsenud saada. Suvel õnnestus kakaokisselli saada ja nüüd oli see paks kissell, ma isegi ei tea kuidas seda tegelikult nimetatakse. Ausalt öeldes selles küll pettusin, sest oli liiga magus 😀 No ilmselgelt pole enam maitsemeel harjunud selliseid asju sööma ja kui sööngi, siis palju ei kannata. Vastu hakkab. Praegu joon kama ja seda ka ikka magusata ja kohvi joon ilma magustamata aga piimaga. Seega saan magusat ikka üsna vähe. 

Oeh, see kama on külm ja juba turtsun siin. Peaks magama end sättima. Täna öösel magasin nagu nott, küllap magan ka täna..Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod