136982 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

5 kuud


Nii ta siis läheb. Täna 5 kuud tagasi oli see päev kus end siin kirja panin ja mõtlesin vaid proovida. Kaaluga ma siis rahul polnud aga midagi väga hullu nagu ka viga polnud. Samas olin laisk ja mugav st ma polnud valmis hakkama trenni tegema ja mingeid kaloreid taga ajama. Aga miskitmoodi oli Fitlap niivõrd lihtne jälgida ja niivõrd kergel tulid tulemused, et olen siia jäänud. Kuigi, viimane kuu on olnud ikka väga kehvake tulemus. Pea kõik päevad pean märkima punasena, sest ikka näksan kuskilt midagi lubamatut. Eriti hull oli see nädalavahetus, kui käisin Rootsi kruiisil ja tõesti, sõin-jõin mida hing ihaldas. Kõige rohkem pani muretsema see, et vett sai vähe joodud ja kõik see kokku tekitasid totaalse seedeseisaku. Söömisest polnud sugugi rõõmu, vaid pigem tekitas peavalu ja halva enesetunde vaid. Trenni asemel võib lugeda 2 ööd tugevat tantsimist, see andis kindlasti sama tugeva tulemuse kui intervalli jooks, seega panen selle ka kirja trennina. Loodan, et täna on nii palju õhtul jaksu, et teeks veel ühe harjutustega trenni ära, oleks hing rahul ja ehk saaks seedimise ka tööle 🙂 Aga kindel ma oma võimekuses pole. Kuigi peale reisi sain olla kodus üksi ja magasin paar tundi, siiski on selline väsimus ja roidumus kallal. Eks see elamuste rohkus ja samas niiske ja külm ilm, tekitasid väsimust.

Täna õhtu ma ka veel kava juurde tagasi ei pöördunud, sõin praekartuleid. Taasalustan siis homsest. Siis saan ka kaaluda ja mõõta ning näha mida üks selline nädalavahetus minuga teeb. Omamoodi on ka põnevus, tahaks juba näha. Samas on selline väsimus, roidumus ja punnis kõht, mis valimatu söömisega kaasneb, ikkagi väga vastik. Väga ei taha selliseid katseid enam teha. Muidugi tuleb see nädal ka üsna kaootiline. Ees seisab ju jaanipäev, lisaks ka lapse sünnipäev. Tuleb üks kiire ja keeruline nädal aga tahan ikkagi hoida kaalu sellise enamvähem normaalsena. 

Reedel muide näitas kaal selle kauaoodatud tulemust 67,9. Tegelikult oli see ikka rõõmustav küll.Ma enam ei mäletagi, millal selliseid numbreid kaalul näha võis. Noorem laps saab kohe 5 aastaseks, eks nii vähe võisin kaaluda enne kui teda ootama jäin. Nüüd siis taas see võimalus ja kõik olen ise teinud selleks. Vedas, et Fitlap mu teele sattus 🙂

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Mari Vist
152626 lugemist / 44 fänni
Minust

Olen 42 aastane kahe väikese lapsega ema. Täitsa tavaline töötav naine, kel peale laste ja töö palju muud polegi. Tahaks olla jälle oma peegelpildiga sõber :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on parim, sest minimaalse vaevaga saad maksimaalse tulemuse. Lisaks teadmised tasakaalustatud toitumisest kogu eluks.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva