10 päevaga 1 kilo

Mõtlesin juba paar päeva, kas kaal ikka liigub või ei. Täna lõpuks saabus see tore hommik, kus kaal näitas 1 kilo jagu väiksemat numbrit. Tulemuseks siis 76,9. Tilluke sammuke aga hea meel on siiski. Kui aus olla on viimasel ajal saanud tibake ka füüsiliselt end liigutada. Pühapäeval käisime perega Manilaiul. Endomondo arvates kõndisime maha üle 8 km, kuigi see tundus natuke liialdatud, sest saar ise ei ole isegi nii pikk aga eks sai ju ka siis kõnnitud kui piknikku pidasime ja ega ei liigu nii sirgjooneliselt kui tee on, ikka vaatad siia ja sinna, kõnnid vahest tagasigi.. Igatahes olime terve päeva päikese ja tuule käes ning õhtuks oli päike põsed punaseks maalinud nii minul kui lastel 🙂 Lastele meeldis isegi niiväga, et tahavad tagasi minna. Ometi ei olnud neil seal nutiseadmeid ja pidi pika maa kõndima. 

Teisipäeval käisime järvejooksul taas. Taaskord veidi üle 1 km distants ja oma vanuseklassis olime kõik viimased 😀 nii mina, mees kui lapsed aga vähemalt olime kohal. Sel korral oli ilm ilus aga ise olin nõrk kuidagi. Kiiresti tõmbasin hinge kinni ja võttis aega kui hingamise korda sain. Siis juba oli hea kiirkõndi teha ja ka vahepeal sörkida. Nüüd järgmine jooks 23-l ja sel korral meie oma kodualevikus. Seega ei pea kaugele sõitma, samas on ehk raske nö kodupubliku ees joosta…aga ehk saab hakkama. Nüüd juba on väike hasart ka sees, tahaks ikka kõik sarja jooksud läbi käia.

Kolmapäeval olin tööga seotult terve päeva õues ja otsisime valgustusposte mööda linna taga 🙂 Linn on meil ju nüüd suur ja maha sõitsime üle 150 km, lisaks sai kõnnitud pea 6 km. Taaskord päev otsa päikest ja tuult ja õhtuks põsed õhetasid. Siis olin aga õhtul ka väsinud. Mitte selline rammestus ja väss nagu mul siin varemalt kallal oli aga üsna äpu siiski. 

Tänu sellele on hommikud ka üsna rasked olnud, keha vajab hädasti puhkust aga ei tea kuidas talle seda anda. Töö juures enamasti istun ju arvuti taga ja ei liigu üldse aga see ei aita puhata. Nüüd tekkis lootus, et laupäeval saan kodus olla ja teha taaskord kodu korda jm hulgas ka puhkaks aga siis juba tehti ettepanek, et läheks mehe isa juurde. Tegelikult see mõte absoluutselt ei meeldi mulle, seal istun niisama terve päeva maas…ei saa midagi tehtud ja ei saa ka puhata, sest oled siiski külas. Ei taha ebaviisakas ka olla…paras dilemma taas.

Täna oli aga kaalunumbrit vaadates nii hea meel. Tunnen end kohe õhemana 🙂 ja kindlasti tahaks mingi päev ka mõõtmise käsile võtta. Äkki tuleb sealtki veidike rõõmu…:)Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod