143570 kasutajat 567 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

10 päev


10 päeva…juubel nagu või 🙂 Ei teagi mida sellest siis kirja panna. Täna tegin jälle mõõtmisi ja kaalumist ja tuleb heameelega tuleb tõdeda, et olen lõpuks algkaalu ja mõõtudesse tagasi saanud. Ma ei tea, kas selleks oli vaja 10 päeva erilise menüü järgi toituda või oleksin suutnud seda ka ilma selleta. Ilma sarkasmita aga, eks ikkagi olen lootusrikas, et asi ehk toimib ka sel korral ja sellises ulatuses, nagu mina kasutan. Hetkel olen üsna tujukas. Tuju kõigub kord üles, kord alla. Olen kergelt ärrituv ja kõik käib närvidele. Kõike tahaks selle söömise kaela veeretada, tegelikult ma ei tea, miks end nii tunnen. Õhtul pean lastega minema Türile, suurem võetakse Kodutütreks. Isegi see ärritab. Tahaks, et lapsed oleks edukad ja aktiivsed aga ise tahaksin end lihtsalt teki sisse mässida ja pikutada diivanil. See, et nädalavahetusel tuleb taas külla minna, see ka ei meeldi. Eks ma tunnen end ikka veel võõrana siin. Võõrad inimesed ümber, tuleb teha head nägu ka siis kui ei taha. Ise loodan, et see halb tunne siiski kaob kui mitte varem, siis kevadel ju ikka. Eile just mõtlesin sellele, et juba ootan kevadet. Aeg lippab küll ruttu aga keset talve ei tohiks sellist igatsust ikka endale hinge lasta ju 🙂 Olengi kevade inimene ja armastan seda aastaaega teistest rohkem. Ka praegu tundub, et kõik praegused mured kevadel kaovad…ilus unistus, eksole 🙂 

Kui siis kavast natuke rääkida, siis pidin eile tunnistama, et portsud on muutumas taas minu jaoks pisut liiga väikseks ja kõht pole just tühi ja korisev aga natuke nagu jääks iga kord puudu. Näiteks on puudu üks komm 🙂 Magusat tahaks küll. Viimastel aastatel avastasingi, et kui olen väga väsinud või tujutu, siis aitab magus sellest üle. Ja see ei peagi olema üüratu kreemitort või suur jäätis, vaid piisab ka väikesest tükikesest. Peaks vast koju ostma taas mõru shokolaadi. Ma pole küll selle sõber aga ka selle tükike aitab ja see tundub olevat leebem vahend kui laste kommikausi tühjaks söömine. Tegelikult olen enda üle üsna uhke. Lapsed saavad iga hommik ühe kommi ja selleks on meil üks sashlõki ämber, milles siis magusat igasugust ja lapsed sealt valivad. Annan neile kommi aga ise olen vast kord või noh…paar korda sealt kommi võtnud. Aga kreemitordi isu on küll. Mõtlengi, et täna selline suurpäev, et teeks lastele headmeelt ja endale ka ning ostaks väikse koogi või ootaks pühapäeva ära ja siis külla minnes sööks…kahte päeva ju ei tahaks raisku lasta. Ah, ei teagi mis teha sellega. Pealegi pole see sugugi mõistlik, kaal ju pole vähenenud, pole põhjust ka patustada. Igatahes tuleb mõelda ja kaaluda seda veel..

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Mari Vist
178898 lugemist / 43 fänni
Minust

Olen 42 aastane kahe väikese lapsega ema. Täitsa tavaline töötav naine, kel peale laste ja töö palju muud polegi. Tahaks olla jälle oma peegelpildiga sõber :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on parim, sest minimaalse vaevaga saad maksimaalse tulemuse. Lisaks teadmised tasakaalustatud toitumisest kogu eluks.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom