143570 kasutajat 567 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Ei tea mida edasi teha


Mulle meeldib Fitlap ja olen siin toredas seltskonnas vastupidanud peaaegu 7 kuud, kaalu on mõnusasti vähenenud (-26kg) ja tahaksin samas vaimus jätkata,sest vöhemalt sama palju veel minna, aga on tekkinud üks tõsine probleem ja ei tea kuidas edasi minna.

Olen proovinud juba erinevaid asju, aga probleemist ei ole lahti saanud. Ehk tõesti ei sobi minu viletsa maksaga see valgu kogus ikkagi ja sellest on probleem tingitud. Räägin küll ühest probleemist, aga teiseks on veel ka kolesterooli taseme tõus. Mõtlesin, et jätkan siiski kavaga ja teen poole aasta pärast proovid uuesti. FB foorumist kolesterooli kohta otsides, selgus, et nii mõnelgi on kolesterool hoopis vähenenud.

Minu suuremaks mureks on siiski tekkinud kõhukinnisus. Enne fitlapiga ühinemist ja igasugu jama sisse söömist oli iga hommikune kergendamine kindlustatud. Eks enne oli ka vahel harva kõht kinni, nii nagu igal meist elus on olnud, aga ei midagi sellist, mis oleks meelde jäänud. Fitlapi alguses ei mäleta samuti probleemi, vahel oli kinnisem, aga asi lahenes jälle ära. Tundub, et ühel hetkel hakkas asi lihtsalt süvenema. Vett joon nagu ettenähtud ja isegi rohkem. Kõik hommikud algavad tassi täiega ja peale sööki teine jne.  Aga eelmise nädala lõpuks olin jõudnud sellisesse seisu, kus ei saa enam istudagi korralikult ja kasutuses olid juba vastavad kreemid, kõhulahtisti ja küünlad. Taguots oli peale tualetis käimist nagu tules. Valisin nädalavahetuseks kõhukinnisuse menüü ja asi läks paremaks, esmaspäeval tundsin ennast juba inimesena. Edasi jätkasin tavalise toitumiskavaga ja suurendasin vaba vara veelgi, et ikka kindlasti 400gr täis saaks.  Aga eilseks olin jõudnud taas seisu, kus enam tualetti külastada ei taha ja istuminegi oli valulik. Ja täna hommikune punnitamine pani mind terveks päevaks vee peale. Lausa hirm on selle valu ees. Homme plaanis jälle kõhukinnisuse menüü, aga mis edasi saab. Seda kõhukinnisuse menüüd ei soovitata üle kahe päeva teha, aga mul selline tunne hetkel, et jääkski sedasi sööma. Seal ei ole kahjuks valikuid, vaid 4 kindlat toitu ja kahjuks nii kaua vastu ei pea ja ei ole kuigi tervislik ka. Tahaks kava jätkata, aga hetkel küll mõistus tõrgub, mida söögiks teha.

Kui kellelgi on mingeid ideid, siis kuulan huviga.
Mari Saar
2305 lugemist / 1 fänn
Minust

Olen 45.a naine, kes terve elu olnud selline tugevam tükk :) Nooremast peast ei seganud see mul tugevalt sporti tegemast, aga kahjuks nüüd viimased 10 aastat, kus kaalu on vaikselt aga kindlalt juurde kogunud 166 cm juures lausa 120 kilo, jookseb elu minust mööda ja paljusid asju ei saa või julge enam teha.Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom