Toitumiskava 3 pÀevaks tasuta! Liitu kohe!
Sulge

Vist ikka

Vist ikka see kaal liigub alla siiski. Võimalik, et ma olin viimaselajal ka liiga hilja sööma hakanud ja siis sellest ka tõsiasi, et väga ei langenud. Kuskil facebookis keegi kommenteeris, et see ka mõjutab kui liiga hilja enne magamist ja no see juhendis nagunii kirjas ju. Aga täna siis oh üllatus oli lausa 600-700g alla läinud ja 79,6kg ära tulnud! Ja ma veel olin üllatunud, sest eile sai vanaema sünnipäeval käidud. Aga samas ma ei söönud väga midagi mööda ka. Ülejäänud päeva olin ikkagi kavas ja sünnipäeval ma ka megapalju ei söönud. Sai isegi veini joodud. Aga siis peale pidu mul oli pikk pikk sõit koju ja siis kuni magamiseni ei söönud ma lisaks rohkem midagi. Ei oleks tohtinudki, neli toidukorda olid täis. No loodame siis, et see ikka tasapisi läheb edasi. Kuigi ma tahaks, et rohkem see kõht ikka ära kaoks. Oli vist ka 1cm läinud aga no võiks rohkem näha olla see tõsiasi, et midagi ikka liigub 😀

Niiii ilusad ilmad on ka, et lausa lust väljas olla. Nädalavahetused ikka alati käime väga palju kaasaga ja ka täna plaan siis võibolla mõned aarded leida ja natuke kaubandust uurida. Mitu mööblieset ikka puudu. Aga unistan Ikeasse sõidust.

Lisan siis ühe klõpsu ka eilsest. Avastan ikka veel oma kaamerat, pildistamine on vahva!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi sĂŒĂŒa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod