143570 kasutajat 567 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Paus ja viis nädalat "tehtud".


Hei hei jälle! Endalegi märkamata on fitlapitamise algusest möödunud viis nädalat. Aga kuna nädalavahetusel ründas mingisugune kõhuviirus siis ütleme nii et hetkel mingisugust kava jälgimist ei toimu. Pühapäeval ma vist ei söönudki väga midagi. Tõesti oli raske olla aga õnneks esmaspäevaks olin juba inimese moodi ikka. Siiamaani kõht natuke hell aga olen võtnud veidi vabamalt. Eile muidugi tegin uhelt peegli ees uusi pilte. Neid ma veel vist üles ei pane aga tundub, et vöökoht on kitsamaks läinud. Küll aga unustasin ma ennast kaaluda/mõõta ja nüüd selline suvamenüü ka ja kõht ka kahtlane, et vaatame seda asja edaspidi. Eile oli siin suurem laatsert, kaasa oli sama murega täiesti pikali ja veel hullemas seisus kui mina olin 😀 Küll aga teisipäevane peegli eest vaatlus ja riiete proovimine pani küll jälle motti juurde, et peab korralikult jätkama planeeritud kavaga.Nädalavahetused on need kurja juured ikka. Aga tean, et ma suudan küll. Nüüd saab rohkem liikuda ka.
Liikumise koha pealt tekkiski küsimus. Saan aru, et kui teed trenni siis saad kavas panna linnukese ja HÕ toidukord kahekordistub. Aga samas trenn.. mõni teeb tõesti trenni umbes 15 minutit ja mõni teeb 2 tundi. Energiakulu on ju erinev??
Ühes asjas, milles pean nüüd motivatsiooni hakkama otsima on korteri koristamiseks.. ohe 😀

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Margit
4329 lugemist / 1 fänn
Minust

30a. naine, õpetaja, eriline trennihull pole aga zumba meeldib ja niisama looduses liikumine. Peaaegu pool oma elust pisut ülekaaluline. Siiamaani pole erilist kaalulangust suutnud saavutada. Äkki Fitlapiga läheb õnneks ja suudan ennast distsiplineerida korralikult toituma.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlapis on palju erinevaid retsepte, mida on super mugav oma äranägemise järgi kohandada. Mängumaa on päris suur ja lai. Ja peale lühikest kasutust mulle tundub, et see isegi tõesti töötab!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom