Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Kasuta kohe
Sulge

Paus ja viis nädalat "tehtud".

Hei hei jälle! Endalegi märkamata on fitlapitamise algusest möödunud viis nädalat. Aga kuna nädalavahetusel ründas mingisugune kõhuviirus siis ütleme nii et hetkel mingisugust kava jälgimist ei toimu. Pühapäeval ma vist ei söönudki väga midagi. Tõesti oli raske olla aga õnneks esmaspäevaks olin juba inimese moodi ikka. Siiamaani kõht natuke hell aga olen võtnud veidi vabamalt. Eile muidugi tegin uhelt peegli ees uusi pilte. Neid ma veel vist üles ei pane aga tundub, et vöökoht on kitsamaks läinud. Küll aga unustasin ma ennast kaaluda/mõõta ja nüüd selline suvamenüü ka ja kõht ka kahtlane, et vaatame seda asja edaspidi. Eile oli siin suurem laatsert, kaasa oli sama murega täiesti pikali ja veel hullemas seisus kui mina olin 😀 Küll aga teisipäevane peegli eest vaatlus ja riiete proovimine pani küll jälle motti juurde, et peab korralikult jätkama planeeritud kavaga.Nädalavahetused on need kurja juured ikka. Aga tean, et ma suudan küll. Nüüd saab rohkem liikuda ka.
Liikumise koha pealt tekkiski küsimus. Saan aru, et kui teed trenni siis saad kavas panna linnukese ja HÕ toidukord kahekordistub. Aga samas trenn.. mõni teeb tõesti trenni umbes 15 minutit ja mõni teeb 2 tundi. Energiakulu on ju erinev??
Ühes asjas, milles pean nüüd motivatsiooni hakkama otsima on korteri koristamiseks.. ohe 😀Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod