Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Kasuta kohe
Sulge

Kümnes

Tänane hommik tuli meeldiva üllatusena. Number oli ööga nii 400g väiksem. Eks ma õhtul jõin palju vett ka ja pidi kaks korda üleval käima aga siiski. Muidugi ei tahaks olla selline kes iga grammi pealt kinni hoiab, selline kõikumine paarsada grammi ongi okei aga kui samas vaimus asi liigub siis vähemalt ma teen vist midagi õigesti. Muidugi tööle oli tore minna. Kandsin täna sellist tugevama värvliga seelikut ja liibuvamat pluusi, mis tõi mu kumerusi ka natuke rohkem esile. Üks poiss tuli kallistama kohe ja imestas, et miks mul suur kõht on 😀 Aga noh, lapsed. Neilt tuleb igasuguseid pärleid ja tõsijutt see on ju. Õnneks ma juba tegelen sellega 🙂

Kavas olen ma aga kas just 100% aga nii 95% küll. Eile ka õhtul diivanil tükk aega vaatasin, kapi peal on ühed head magusad õunad. Ja siis mõtlesin, et ma võiks ju jumala vabalt minna ja ühe ära süüa. Aga absull ei lähe seda tegema. Samas jälle mõtlen ka, et millal mulle suur tüdimus peale tuleb. Siis jälle uurin neid retsepte ja huviga planeerin, mida head võiks süüa. Kohati on natuke hirm järgmise nädala Stockholmi kruiisi pärast. Muidugi saan osad eined kaasa teha aga ikkagi. Tahaks süüa üks kaks chockladbollarit ikka ka ja siis laevas üks kaks jooki võibolla. Ja no linnas ka kuskil midagi teistmoodi einetada. Mine sa tea, pärast lööb kaalu jälle nii üles. Rääkides patustamisest siis juba ootan pühapäeva ka. Sõbranna sünnipäev ja siis seal söögikohas tehakse head fish and chipse ja võtab vist creme brule ka mmmm.

Hommikul nuusutasin moosipurki ja tööjuures šokolaadikomme 😀 Isu peale ei ajanud (no ei tohi ju!! ;D) aga andis piisavalt aimdust, et päris maitsvad on.

Tore on õhtuti kella 6 ajal töölt koju minna ja päris valge on veel.

MargitKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod