141451 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Kümnes


Tänane hommik tuli meeldiva üllatusena. Number oli ööga nii 400g väiksem. Eks ma õhtul jõin palju vett ka ja pidi kaks korda üleval käima aga siiski. Muidugi ei tahaks olla selline kes iga grammi pealt kinni hoiab, selline kõikumine paarsada grammi ongi okei aga kui samas vaimus asi liigub siis vähemalt ma teen vist midagi õigesti. Muidugi tööle oli tore minna. Kandsin täna sellist tugevama värvliga seelikut ja liibuvamat pluusi, mis tõi mu kumerusi ka natuke rohkem esile. Üks poiss tuli kallistama kohe ja imestas, et miks mul suur kõht on 😀 Aga noh, lapsed. Neilt tuleb igasuguseid pärleid ja tõsijutt see on ju. Õnneks ma juba tegelen sellega 🙂

Kavas olen ma aga kas just 100% aga nii 95% küll. Eile ka õhtul diivanil tükk aega vaatasin, kapi peal on ühed head magusad õunad. Ja siis mõtlesin, et ma võiks ju jumala vabalt minna ja ühe ära süüa. Aga absull ei lähe seda tegema. Samas jälle mõtlen ka, et millal mulle suur tüdimus peale tuleb. Siis jälle uurin neid retsepte ja huviga planeerin, mida head võiks süüa. Kohati on natuke hirm järgmise nädala Stockholmi kruiisi pärast. Muidugi saan osad eined kaasa teha aga ikkagi. Tahaks süüa üks kaks chockladbollarit ikka ka ja siis laevas üks kaks jooki võibolla. Ja no linnas ka kuskil midagi teistmoodi einetada. Mine sa tea, pärast lööb kaalu jälle nii üles. Rääkides patustamisest siis juba ootan pühapäeva ka. Sõbranna sünnipäev ja siis seal söögikohas tehakse head fish and chipse ja võtab vist creme brule ka mmmm.

Hommikul nuusutasin moosipurki ja tööjuures šokolaadikomme 😀 Isu peale ei ajanud (no ei tohi ju!! ;D) aga andis piisavalt aimdust, et päris maitsvad on.

Tore on õhtuti kella 6 ajal töölt koju minna ja päris valge on veel.

Margit

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Margit
2904 lugemist
Minust

30a. naine, õpetaja, eriline trennihull pole aga zumba meeldib ja niisama looduses liikumine. Peaaegu pool oma elust pisut ülekaaluline. Siiamaani pole erilist kaalulangust suutnud saavutada. Äkki Fitlapiga läheb õnneks ja suudan ennast distsiplineerida korralikult toituma.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlapis on palju erinevaid retsepte, mida on super mugav oma äranägemise järgi kohandada. Mängumaa on päris suur ja lai. Ja peale lühikest kasutust mulle tundub, et see isegi tõesti töötab!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom