Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Smuutipaast vol 2

Tegelikkuses olen samahästi kui oma kolmanda päeva lõpus, aga sellest, kui palju kolmas päev kaalule mõjus, saan rääkida alles homme. Õnneks on nagunii mõõtude võtmise päev, siis on jälle, mida jagada!

Erinevalt esimesest päevast ei olnud mul teisel päeval absoluutselt mingeid isusid. Kõik kulges tavapäraselt ja kõht oli kenasti täis. Näljatunnet kui sellist ma ei tundnud, vastupidi – pärast lõunasmuutit oli kõht veel nii täis, et õhtusmuuti tegin lihtsalt sellepärast, et saaks kolm smuutit joodud. Eile lõunaks sai tehtud kreemise ananassi smuutit, mis oli veidi naljakas ka, sest kõike muud oli seal rohkem. Aga ma veendun üha enam, et kõik, kus õun sees on väga maitsev. Eilne õhtusmuuti ehk jahutav kirsi detox osutus aga ootamatult roosaks.. ma vist olin nii harjunud rohelistega, et korra kartsin, et tegin midagi valesti. Nii, et kui eilne hommik läks raskelt alla, siis lõuna ja õhtu olid imemaitsvad. Tänase hommiku smuuti "rooma õun" oli imemaitsev, teine "hapukas vaarikas", nagu nimigi ütleb, oli natuke kohutavalt hapu ja läks vaevaliselt sisse. Mul on jäänud veel vaid üks retsept proovida – troopiline mango – mille kavatsen täna õhtusöögiks juua. Tänase päeva üleelamises olen ise ka üllatunud. Käisime pere ja sõpradega Haapsalus tänavatoidufestivalil. Mul läheks vaja mitut kätt juurde, et lugeda kokku, mida ma sealt aasta tagasi oleksin ostnud. Aga seekord jalutasin ja nautisin seltskonda – ilma ühegi klõnksu või isuta. Olen joonud päris palju vett ka nende päevade jooksul. Ja ainevahetus on tänaseks selgelt paremini tööle hakanud, kui ma seda eile veel kinnitada ei saa. 

Täna hommikul kaalusin 69,6 kg. Kokku olen nende kahe päevaga võtnud alla 2,2 kg. Olen palju mõelnud, et mida ma selle kogemusega edasi peale võiks hakata. Mulle meeldis seda kuuri oma nahal üle elada, veenduda selle kasus ja kõrvalnähtudes. Hetkel kaalun edaspidiseks kahte varianti: hakata tegema iga kuu 3-päevast kuuri, et keha toksiinidest vabastada ning igat hommikut alustada smuutiga, mis aitab mul selgelt eemale hoida kohvist. Viimasel juhul on mul veel kahtlusi, kuidas see kõik Fitlapi kavaga kooskõlas oleks, samas, ega see smuuti mulle palju rohkem kahju ei saa teha, kui üks kohvi. Mis Sina arvad, kas ja kuidas oleks võimalik neid kahte ühildada? Kaalusin ka varianti, kuidas "laenan" koostisosad teistest retseptidest, aga see tundub liiga ulmeline logistika, et sellega toime tulla. Kõige lõpuks teen ma nii üht kui teist enda jaoks ehk siis ma ei nutaks, kui ka iga päev selle smuuti pärast peaksin märkima päevikus päeva punaseks. 

Aga no vaadake, need smuutid on liiga ilusad selleks, et mitte iga päev neil lubada enda elus osaliseks olla. 🙂

Muide, mind alati ajab veidike muhelema, kui vaatan enda päevikut ja eesmärke. Et kuigi mu eesmärk oli kaaluda 2018. aasta juulikuus 60 kg (meeldetuletuseks – jaanuaris 2017 kaalusin 77 kg), siis Fitlapi süsteem kinnitab mulle, et selle aasta detsembrit alustan juba kindlasti enda ideaalkaalus. Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse