Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Smuutipaast vol 1

Hakkasin eilsest pidama smuutipaastu, mille leiab www.smuutid.ee lehelt. Sealt saab alla laadida juhendi koos retseptidega. Eesmärk on siis kolm päeva juua iga toidukorra ajal 0,5 L rohelist Detox smuutit. Vahepalaks närida puu- ja köögivilju või pähkleid.

Eilset hommikut alustasin värskendava õuna retseptiga. See oli üle ootuste maitsev! Isegi kolleegid tulid lusikaga maitsma, et kas tõesti on hea ja kiitsid! Vahepalaks sõin õuna ja mandleid. Lõunane smuuti oli selleriga. Seller ei ole minu maitse kunagi olnud, aga tegelikult pärast paari esimest lonksu oli täiesti joodav. Vahepalaks sõin kookost, värsket kookost, mida Kaubamajas karbi sees tükeldatud ja puhastatud kujul müüakse. Njämm! Õhtune smuuti jäigi joomata 🙁 See lihtsalt ei mahtunud mu päevakavasse kuidagi.. jõudsin kell 23 koju, pere juba magas ja ei tahtnud blenderdama hakata. Seekord siis nii.

Tänast hommikut alustasin peterselli smuutiga. Jällegi, ei olnud ka see päris minu maitse. Ütleks, et neist kolmest läks see kõige raskemini alla.

Eilsest õppisin seda, et väga raske on smuutikuuri teha, kui toidukordade vahele jääb 6-8 tundi. Ega täna muidugi suurt paremat oodata pole – hommikusmuuti kell 8.30, lõunasmuuti kell 13.30 ja õhtusmuuti alles kell 21. Plaanin siis jooksvalt vahepala haarata seal vahepeal. Eile lõuna ja õhtu vahepeal olin täiesti alla andmas, mind isutas KÕIK. Aga tänu toredatele sõpradele ja nende usule minusse suutsin vastupidada ja saingi abi hoopis kookosest. Eile hommikul kaaludes näitas kaal 70.8 kg. Täna hommikul 69.7 kg. Ma (mingil kummalisel põhjusel) kartsin alguses suuremat sorti ainevahetuse elavnemist – et ma istun ainult tualetis või lausa vaevlen kõhulahtisuse käes. Aga ei. Tegelikkuses on hoopis vastupidi. Ilmselt see elavneb küll, kuhu see kilo muidu kadus, aga lihtsalt teisel kujul, kui ma oodata oskasin.

Kokkuvõtvalt, praegu on enesetunne väga hea, kergem on olla ja kohvist ei tunne absoluutselt puudust. Mingit peavalu mina kurta ei saa nagu mõned, kes kohvijoomise on pidanud jätma. Kaalun isegi kuklas pisut võimalust, et hakkaks iga kuu neid kolmepäevaseid kuure tegema, et kehal puhastuda lasta. Ei ole üldse halb mõte, ei ole..

Ja kes veel minu instagramis pilte pole näinud, siis siin mõned pildid ka minu esimestest rohelistest:

.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse