Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Fitlap tegi seda jälle! Kuhu kaeban?

Ma ei ole siin ammu käinud. Blogimas ma mõtlen. Siin lehel ma põhimõtteliselt elan. See on 24/7 mu brauseris lahti ja mitte kunagi ei vajuta ma seda X-i seal üleval paremas nurgas. Blogin ma siiski peamiselt m4kefit.wordpress.com lehel. Aga nüüd – kaeba või kohtusse – Fitlap tegi uue blogi challengi ja nagu viimati arvasin, siis see on miski, mis mu siia jälle tagasi tõi. Nüüd siis jälle terve nädal trükkimist ja närvikõdi – pole eelmisest korrastki veel päris paranenud 😄

Jõudsin vahepeal normaalkaalu ja siis jälle sellest kilovõrra kõrgemale ja nüüdseks jälle tagasi. Ümardades 10 kg on minna ja aega selleks kuni 7.07.2018. Ma otseselt enesepiinamist ei praktiseeri, st kui kontoris kaetakse laud maitsvaga, siis maitsen ka ja luban pühalikult Fitlapi mitte süüdistada, kui kilod ei lange nii kiirelt kui peaks. 

Jooksmisega on ka nii, et kui algselt plaanisin SEB sügisjooksul osaleda, siis nüüd sain hoopis ülikooli sisse ja istun loengus samal ajal, kui teised jooksevad. Siis mõtlesin, et teeks Peetri jooksul oma 10 km ära. Aga ma vist pole valmis nädalaga selleks treenima. Õigemini on minu ainus takistus teadmatus – kas see on üldse teoreetiliselt võimalik? Mis Sina arvad? 

Üldse, kui keegi jooksmaskäija siin loeb, siis soovitan raamatut "Kuidas minust jooksja sai" – see annab nii palju inspiratsiooni ja motivatsiooni, et kui täismaraton Su eesmärkide hulka veel ei kuulu, siis see iseenesest tekib sinna. Lisaks on see raamat väga õpetlik igasuguste veidrate väikevigastuste osas, mida teadmatus tekitab.

Eile kontorisse minnes sattusin liftis kokku naisterahvaga, kes lubas mind viisakalt lifti mahtuma. Tänasin viisakalt, millest arenes edasi järgnev vestlus:

"Aga palun. Me vist kohtume Värska käimismaratonil ka?"

(Kohmetusest roosakas) "Jaah, tõsi. Kust see niimoodi tuli?"

"Me kohtusime esimesel maratonil ka, juhatasime teid õigele teele. Ja ma jälgin Sind Instagramis ka – oled oma kaalulangetuse ja tegemistega mulle väikestviisi inspiratsiooniks"

Kohmetusest kohmetuim tänasin, väljusin liftist ja ta jõudis veel hõigata "Värskas näeme!"

Astusin kontoriuksest sisse, ikka veel kohmetu. Täiesti pekkis. Mul on fänn. Minul – tavalisel naisel, emal ja töödrügaval kaalulangetajal on OMA ISIKLIK FÄNN. Huvitav, kas neid on kuskil veel? Tee või Facebooki leht, et oma inspiratsiooni, lugu ja tujusid jagada. 😃

Aitäh, et olete olemas ja toetate!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse