Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Elamus missugune – kaalulangus ka!

Kuna viimasel ajal on minult palju käidud käimismaratoni kohta nõu ja muljeid käidud küsimas, siis otsustasin selle jutu hoopis kirja panna. On ju veel kolmas maraton alles tulemas 27. augustil ja ehk on neid veel, kes mõtlevad sinna minemise üle või milleski kahtlevad. 

Esiteks. Teeme kohe selgeks, et see on midagi hoopis muud kui poodi banaani järele minemine (ei, ma ei tea, miks ma banaanivõrdluse tõin – pisut raskem, kui spinatilehed). 

Esimene maraton. 11.06.2017. Noarootsi. 
Kuulsin maratoni kohta ühelt tuttavalt, kes muuseas ütles, et ta on minemas ja olin üllatunud, et ma sellest midagi kuulnud ei olnud. Igatahes, väljakutsed mulle meeldisid ja mõtlesin (andeks!), et kui tema saab hakkama, siis pean ju mina ka saama? Ta olla selle varem juba läbi teinud ja kõndis täiesti terve ja rõõmsana mu kõrval – kui raske see siis olla saab? Veel enam, kuna ma väikestviisi oma elutöö olen noortele pühendanud, siis esitasin sama väljakutse ka 8-le noorele – tõuse arvuti tagant ja tule minuga metsa jalutama, kas suudad? Jõudis kätte see päev. Minu ümber oli sadu inimesi. Ma ei saanud ise ka aru, kuhu ma sattunud olin. Olin varasemalt jooksmas käinud viis kuud, aga sellega piirdus ka kogu minu sportlik ettevalmistus. Vaatasin ringi. Mind lohutas, et lisaks väga sportlikele oli ka neid inimesi, kes olid minumoodi harrastussportlased. Esimesed 10 km läks nagu niuhti. Järgmised 8 km ka. Siis hakkas pihta – kuna suhteliselt kaalukas osa teekonnast läks üle rannaliiva, siis oli see kurnatus kerge tulema. Kellel hakkasid põlved valutama, kellel puusad. Kes pidas aega olulisemaks, kui tervist, jättes pausilaudade taga vee tarbimata, et kiiremini edasi jõuda ja seetõttu end kehvasti tundis. /Tervel teekonnal on u 7 snäkipausi, kus saab juua ja süüa/. 25. km oli rannaliival, mäletan seda, sest seal tegime noortega esimese pikema pausi, et puhastada jalanõud liivast. Püstisaamine oli omaette kunst. Meenus pärast keisrilõiget hommikune püstitõusmine. No peaaegu – too hommik oli siiski pisut veel raskem. Liikusime edasi. Saab minna ainult edasi..

Jätka lugemist SIIT 🙂Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse