Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

4 nädalat jälle möödas – MÕÕDUD, MÕÕDUD, MÕÕDUD, mis te küll ütlete?

Enda smuutikuuri lõpetuseks ütlen, et enesetunne on jätkuvalt suurepärane, kehast kadus kokkuvõtvalt 2,2 kg toksiine. Viimasel päeval ei kadunud lisaks enam midagi, eeldada võib, et lihtsalt polnud enam toksiine mida kaotada. Üks mis tekkis oli kohutav isu soolase järele. Olen alati olnud rohkem soolase kui magusa sõber, eks neist magusatest smuutidest sai igasugune piir täis.

Tänasest olen jälle Fitlapi kava peal, hommikusöögiks sõin võrratuid õuna-kodujuustu pannkooke. Veidi veider, kuna ma igatsen soolast, eks? Aga meil on külalised ja on pühapäev. Millal siis veel pannkooki teha, kui mitte nüüd? Sõin sinna otsa kurki ka, et seda soolamaitset veidigi tunda üle pika aja. Olen tänaseks ja homseks märkinud kavasse kõik oma lemmiktoidud vist, et head meelt tekitada – tortillarull omletiga, imeline meekana kuskussi salatiga, oa-singisalat, veiseburger, seljanka jne 😀 

Minu viimastest mõõtmistest on möödas neli nädalat. Neli nädalat tagasi kaalusin ma 70 kg, täna näitab kaalunumber 68.7 kg. Võib rahule jääda, arvestades, mis kõik vahepeal toimunud on ja kuidas ma ennast reelt korraks jälle maha lasin. See smuutikuur, muide, on päris hea üleminekufaasiks ka, kui vaja uuesti reele saada. Mõõtude kohalt on kehalt kadunud 7 cm. Neist neli on kadunud kõhult. Mulle meeldib, kui kõhult cm kaob, väga meeldib. See on üks minu kõige rohkem hingepiinu tekitav koht mu kehal. Panen siia pildina paar tabelit ka enne ja pärast mõõtmist. Kuna ma kaalun end igapäevaselt ja märgin selle sinna kirja, siis kaaluvahet need tabelid ei näita.

 

Muidugi, jah, alati võinuks olla veel parem, aga ma tunnistan, et ma ei hoidnud end kontrolli all ja püüan edaspidi paremini. Ma ei uskunud, et seda kunagi ütlen, aga – saaks ometi see suvi ükskord otsa, et päevad poleks nii kaootilised ja ma saaks normaalselt oma kavast kinni pidada. Kui mingi regulaarsem päevaplaan tekib, siis ehk tekib ka võimalus uuesti jooksmas käima hakata tihedamini. Praegu on see küll rohkem nagu kuuvarjutusena minu nädalaplaanis.. Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse