Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Tagasi rajale

Tere! 

 

Pole siia kohe väga ammu kirjutanud. Viimati kunagi kevadel… Siis tuli aga suvi, kus Fitlapi järgimine oli keerukas. Miks? Kuna olen tudeng ja suvel jooksen muudkui isa kodu, elukaaslase vanemate kodu, vanavanemate ja sõprade külastamise vahet, siis ei olnud mul enamjaolt võimalik ise valida, mida ma söön. Mjah. Mõni tulihingeline Fitlappar hakkaks kindlasti vastu vaidlema, kuid karbimajandusega ma ka ei viitsinud jamada. Ja ega see olekski veidi imelik olnud, kui "vaene" tudeng ostaks vanema juures elades omale eraldi süüa.. Olgem ausad… mu kehakaal nüüd nii hull ka ei ole, et peaksin suvistel istumistel end piinama ning vesise suuga pealt vaatama, kuidas teised sašlõkki ja muud maitsvat söövad. Ja arbuusi meeldis mulle ka tunduvalt rohkem süüa, kui Fitlapi retseptid oleks lubanud. Jumal tänatud, et arbuus väga hull kaloripomm pole… Aga ärge saage valesti aru. Ega ma siis koguaeg end täis ka ei õginud – Fitlapi põhimõtted kajasid ikka peas ja kui võimalik katsusin nende järgi süüa. Ja trenni tegin ka Fitlapi järgi, kuna spordiklubist võtsin suveks puhkuse. Kuidas see patune suvi mulle ka mõjus? Väga hull ei olnudki. Võtsin juurde umbes kolm-neli kilo. Arvasin, et kaalun suvelõpuks rohkem kui Fitlapiga alustades… õnneks siiski mitte. Fitlapiga jõudsin kevadel kaotada u kaheksa kilo. Aga ega seda väga palju vist märgata ei olnudki… 

Nüüd olen tagasi Tartus ja tagasi ree peal. Ei jõudnud ära oodata, mil saan ise poes hakata käima. 1. septembrist peaks spordiklubi liikmelisus ka olema taastatud, hurraa! Täna on teine päev korralikku Fitlapi jälgimist ja juba on kaalul väiksem number kui eile hommikul alustades! 🙂 Ainus jama selle söögilise vabaduse juures on see, et varsti peab kooli minema… Tänavune suvi läks kuidagi eriti kiiresti ja soojast ilmast ei olnud ka võimalik isu täis saada… Ja koduigatsus on ka. Tahaks veel lapsepõlvekodu metsade vahel jalutada, rattaga vanavanematele külla sõita, aegajalt sõpradega midagi lahedat teha… Tartu on küll soe ja kodune linn, kuid maalapselikust vabadusest korteri nelja seina vahele maanduda on kehale ja vaimule siiski paras šokk. Sügissemester tõotab ka tulla paras pähkel. Huh. Loodan, et sügis on ilus ja lahe. 

Kirjutan varsti jälle! 

Seniks head Fitlappimist! 😉

 

Maret P.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse