137749 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Sissekanne


Tere taas!

Niisiis. Olen vahepeal olnud rajal ja rajalt maas. Õnneks ei ole see väga hullu katastroofi teinud. Vahepeal sai jälle maal käidud ja siis veel Tallinnas Öölaulupeol, kus oli mul võimalus 4000 inimese ees esineda! See oli ülimalt võimas! 🙂 Kõik need tegevused lõid päeva rutiini sassi ja rahakotile ei mõjunud ka just teabmis hästi. Nüüd aga olen taast Tartus paigal ja võin rahuga kava jälgida. Või noh… homme on jälle pidu.. eks näis.                                                     

Võrreldes kevadise fitlappimisega, olen tähele pannud, et praegu on mul kuidagi lihtsam kava järgida. Kui kevadel oli kõht pidevalt tühi ja pidevalt olid mingid isud, siis nüüd on mõnikord päevi, kus õhtul alles avastan, et ups, olen ainult hommiku ja lõunasöögi söönud… Tean, et see on halb, aga kui kool algab kell 12 ja kestab kella 4ni, siis sööngi lõunasööki u viie paiku. Hommikul magan siis loomulikult 11ni. Pärast kooli ja "lõunat" lähen trenni ja trennist tulles on kell sageli juba 9 õhtul. Siis ei mahu kohe kuidagi kaks portsu sisse. Igatahes üritan sellisel juhul olla kaval ning üheks portsuks midagi väikest, aga head süüa.                                                                                                      

 Miks aga praegu lihtsam Fitlapi jälgida on? Ma olen üsna kindel, et see on selle suve pärast. 😀 Kuna ma suvel ei saanud jälginud väga, mida ma söön, siis ei jõudnud ära oodata, millal uuesti Tartusse saan. Ja Fitlapiga kaovad kilod nagu imeväel! Ausalt!                                                                                                                                                      

Mis mulle aga ei meeldi on see, et kui minu nime guugeldada (Jah ma tegin seda :D), siis on üsna esimene asi minu siinne blogi. Tegelikult tahaks, et see blogi jääks üksnes siia keskkonda, Fitlapiga seotud inimestele lugeda. Võimalik, et selle jaoks on mingi lihtne lahendus, aga ma ei ole seda veel üles leidnud. Oh well. Pean veel otsima.          

Praeguseks kõik. 

Varsti kirjutan jälle!

Silmailuks üks pilt suvest!

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Maret P.
1418 lugemist
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Mulle meeldib Fitlap.ee, kuna see ei ole pelgalt kaalulangetamise lehekülg, vaid pigem tervisliku eluviisi abistaja. Siit saab häid ideid ja palju inspiratsiooni. Söögid on maitsvad ja valik on suur.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom