Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Sissekanne

Tere taas!

Niisiis. Olen vahepeal olnud rajal ja rajalt maas. Õnneks ei ole see väga hullu katastroofi teinud. Vahepeal sai jälle maal käidud ja siis veel Tallinnas Öölaulupeol, kus oli mul võimalus 4000 inimese ees esineda! See oli ülimalt võimas! 🙂 Kõik need tegevused lõid päeva rutiini sassi ja rahakotile ei mõjunud ka just teabmis hästi. Nüüd aga olen taast Tartus paigal ja võin rahuga kava jälgida. Või noh… homme on jälle pidu.. eks näis.                                                     

Võrreldes kevadise fitlappimisega, olen tähele pannud, et praegu on mul kuidagi lihtsam kava järgida. Kui kevadel oli kõht pidevalt tühi ja pidevalt olid mingid isud, siis nüüd on mõnikord päevi, kus õhtul alles avastan, et ups, olen ainult hommiku ja lõunasöögi söönud… Tean, et see on halb, aga kui kool algab kell 12 ja kestab kella 4ni, siis sööngi lõunasööki u viie paiku. Hommikul magan siis loomulikult 11ni. Pärast kooli ja "lõunat" lähen trenni ja trennist tulles on kell sageli juba 9 õhtul. Siis ei mahu kohe kuidagi kaks portsu sisse. Igatahes üritan sellisel juhul olla kaval ning üheks portsuks midagi väikest, aga head süüa.                                                                                                      

 Miks aga praegu lihtsam Fitlapi jälgida on? Ma olen üsna kindel, et see on selle suve pärast. 😀 Kuna ma suvel ei saanud jälginud väga, mida ma söön, siis ei jõudnud ära oodata, millal uuesti Tartusse saan. Ja Fitlapiga kaovad kilod nagu imeväel! Ausalt!                                                                                                                                                      

Mis mulle aga ei meeldi on see, et kui minu nime guugeldada (Jah ma tegin seda :D), siis on üsna esimene asi minu siinne blogi. Tegelikult tahaks, et see blogi jääks üksnes siia keskkonda, Fitlapiga seotud inimestele lugeda. Võimalik, et selle jaoks on mingi lihtne lahendus, aga ma ei ole seda veel üles leidnud. Oh well. Pean veel otsima.          

Praeguseks kõik. 

Varsti kirjutan jälle!

Silmailuks üks pilt suvest!

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse