137215 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Mõtted


Hei! 

                                                                                                                                                                                  

Eile sai siis patutoidukorda kasutatud… Või noh pigem vist ikka patupäev. Hommikul sõin singivõileiba ja päeval tegin brokkolipüreesuppi, mis oli meeletu ports. Valisingi supi just selle suure koguse pärast, kuna teadsin, et õhtu- ja hilisõhtusööki ma Fitlapi järgi ei söö. Ja selleks, et ma rämpsu meeletult sisse ei pugiks, valisingi kõhtu kauaks täitva roa. Nimelt kolis praeguse korterikaaslase elukaaslane ka meile elama ja siis oli ju vaja seda tähistada. Nagu väike soolaleiva pidu või nii. Ja koolialguse pidu ka. Alguses läksime istusime Emajõe ääres ja rääkisime niisama juttu. Pärast tulime koju tagasi ja siis tegi värske elanik meile imemaitsvaid tortillasid! Siis mängisime lauamängu ja otsisime filmi, mida vaadata. Sai veidi krõpsu ka söödud ja siidrit joodud. Aga kuna kõht oli supist veel piisavalt täis, siis ei tahtnudki väga palju süüa. Oli tore õhtu.                                                                                                                 

Täna olen taas ilusasti kavas. Hommikul sõin jälle singivõileiba ja lõunaks tegin kartulit hapukoore ja kanafileega. Alguses tahtsin teha kotlette, aga poodi minnes selgus, et mu kodu Maxima ei müü kavas olevat hakkliha -.- Siis tuli kiiresti midagi muud mõelda. Loodan, et patukas ei mõjutanud väga mu sellenädalast progressi. Tänasest on mu spordiklubi liikmelisus ka taastatud. Kahjuks saan sinna minna alles pühapäeval, kuna homme seal trenne ei toimu. Samas eks see ole hea ka. Tunnen, kuidas keha ja vaim on suvisest ringi jooksmisest nii väsinud, et need paar lebo päeva kuluvad marjaks ära. 🙂 

Vahepeal ei olegi muud midagi väga toimunud. Esmaspäeval algavad loengud. Täna kontrollisin veel üle, et kõik vajalikud ained saaks võetud, kuna tegu on viimase aastaga. Eks näis mis edasi. Võibolla aastaks Austraaliasse võibolla lihtsalt kuskile raha teenima, et ülejärgmisel aastal välismaale õppima minna.. eh. 

 

Head,

Maret

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Maret P.
1397 lugemist
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Mulle meeldib Fitlap.ee, kuna see ei ole pelgalt kaalulangetamise lehekülg, vaid pigem tervisliku eluviisi abistaja. Siit saab häid ideid ja palju inspiratsiooni. Söögid on maitsvad ja valik on suur.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva