Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Mõtted

Hei! 

                                                                                                                                                                                  

Eile sai siis patutoidukorda kasutatud… Või noh pigem vist ikka patupäev. Hommikul sõin singivõileiba ja päeval tegin brokkolipüreesuppi, mis oli meeletu ports. Valisingi supi just selle suure koguse pärast, kuna teadsin, et õhtu- ja hilisõhtusööki ma Fitlapi järgi ei söö. Ja selleks, et ma rämpsu meeletult sisse ei pugiks, valisingi kõhtu kauaks täitva roa. Nimelt kolis praeguse korterikaaslase elukaaslane ka meile elama ja siis oli ju vaja seda tähistada. Nagu väike soolaleiva pidu või nii. Ja koolialguse pidu ka. Alguses läksime istusime Emajõe ääres ja rääkisime niisama juttu. Pärast tulime koju tagasi ja siis tegi värske elanik meile imemaitsvaid tortillasid! Siis mängisime lauamängu ja otsisime filmi, mida vaadata. Sai veidi krõpsu ka söödud ja siidrit joodud. Aga kuna kõht oli supist veel piisavalt täis, siis ei tahtnudki väga palju süüa. Oli tore õhtu.                                                                                                                 

Täna olen taas ilusasti kavas. Hommikul sõin jälle singivõileiba ja lõunaks tegin kartulit hapukoore ja kanafileega. Alguses tahtsin teha kotlette, aga poodi minnes selgus, et mu kodu Maxima ei müü kavas olevat hakkliha -.- Siis tuli kiiresti midagi muud mõelda. Loodan, et patukas ei mõjutanud väga mu sellenädalast progressi. Tänasest on mu spordiklubi liikmelisus ka taastatud. Kahjuks saan sinna minna alles pühapäeval, kuna homme seal trenne ei toimu. Samas eks see ole hea ka. Tunnen, kuidas keha ja vaim on suvisest ringi jooksmisest nii väsinud, et need paar lebo päeva kuluvad marjaks ära. 🙂 

Vahepeal ei olegi muud midagi väga toimunud. Esmaspäeval algavad loengud. Täna kontrollisin veel üle, et kõik vajalikud ained saaks võetud, kuna tegu on viimase aastaga. Eks näis mis edasi. Võibolla aastaks Austraaliasse võibolla lihtsalt kuskile raha teenima, et ülejärgmisel aastal välismaale õppima minna.. eh. 

 

Head,

MaretKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse