137739 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

pühapäev


lõppes minu senise elu kõige pikem ja vastikum nädal….eile olid minu venna,48 aastase mehe matused,kelle viis endaga kaasa vastik ja halastamatu vähk…ta sai sellest teada poolteist aastat tagasi ja võitles terve eelmise suve-22 keemiat ei ole naljaasi ja me juba lootsime nii väga,sest ta nägi juba päris kobe välja ja ütles et enesetunne on ka nagu enam vähem,aga selle aasta algusest pandi jälle uus keemia peale ja siis suve algul oli aru saada,et nüüd tuleb lugeda veel kuid ja päevi ja eks tal olid oma eesmärgid seatud-1.september ,siis läks tütar esimesse klassi ja siis 9.september -abikaasa sünnipäev ja nüüd oli järgmine termin pandud 29 september,siis on meie õel sünnipäev,aga ei jõudnud….miks on elu nii pagana ebaõigane…vend oli loonud omale oma kätega kodu,käis tööl,laulis ,tegutses mitmel rindel, ei joonud ,ei suitsetanud…sporti ta väga ei armastanud,aga ta nägi ikkagi sportlik ja sale välja…meil poe taga unelevad mehed juba aastaid,iga jummala päev on nad auru all,tööl ei käi,kurdavad kehvale tervisele ja eluraskustele ja tiksuvad niimoodi…mitte et ma nende surma ootaks,oh ei…lihtsalt proovin aru saada,mis eesmärgid neil elus on…aga ei saagi aru…keegi lohutab sellega,et ta jääb su sinu südamesse alles ja teine ütleb,et mõtle et vaatab sind sealt tähe pealt ja mida veel….ma saan sellest kõigest ju aru,aga miks siis mul ikkagi veel nii paganama raske on…see on nüüd see koht,kui mõistus ja süda omavahel vastuollu satuvad…mõistus ütleb,et las läheb,tal on nii raske olla,et temale on minek ainult kergendus….aga süda karjub vastu,eiiiii,ei tohi veel nii vara kuhugi minna….ja mina olen seal kahe vahel ja mul on raske ja valus….
Marika peterson
18970 lugemist / 7 fänni
Minust

Olen 53 aastane,3 täiskasvanud lapse ema(29,28 ja 23) ja nüüd ka kahe väikse põnni vanaema...Elan imekaunis kohas mere ääres,aga samas jääb pärnu minust 24km kaugusele. Käin tööl ja võimalusel teen seda igapäevaselt jalgrattaga - ikka igal hommikul 2km sinna ja õhtul tagasi,nii et päris ilma füüsilise koormuseta ei ole,aga oleks vaja natuke veel juurde...fitlapiga liitusin kevadel,sest tervis hakkas üles ütlema. Seda ei taha ju keegi endale tunnistada,et halva tervise taga on vahel lihtsalt liigsed kilod...oi raske.... nüüd julgen juba öelda,et päris alguses näitas kaal 145... nüüd olen jõudnud läbi tõusude ja mõõnade 129 juurde...aga oi kui pikk tee on veel ees..Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva