136962 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

neljapäev-kalapäev…


jõudsin siis eile elusana koju…oli tegemist,aga siiski ei õnnestunud mind eile kellelgi alla ajada..see on uskumatu,milline liiklus on tallinn-pärnu-riia maanteel kell pool viis õhtul,eriti 153-155 kilomeetri vahel.mulle tundub,et mujal on nagu asi hõredam,aga selle koha peale tulevad kohe kõik meelega kokku,et vaadata kuidas ma oma neoonkollase vestiga sõidan…eile oli kohe kuidagi eriliselt tihe päev. pärnu poole läks vähemalt kolm kolonni rekkasid(mina nimetan neid autoronge kolonnideks,kus juba vähemalt 6 rekkat üksteise järel sõidavad) ja nad sõidavad nii teineteise sabas,et sinna on üsna võimatu vahele trügida…aga eile üks jeep üritas seda pidevalt,aga edutult ja tulemus oli võimas muusika autopasunatest ja pidurikrigin sinna juurde(seda,mis autost räägiti ma ei kuulnud,aga selle koha peal oleks vist ainult piiksud….)ja siis mina ikka uljalt ka veel seal maanteel….vastu tuli kolonn 12 autost..assa nuga,see oli päris valus,kui viimane rekka oli minust möödunud,siis tuli õhulaine ka autodele järele…hea ,et nii palju kaalun veel,väiksem inimne oleks raudselt maanteekraavis püherdanud,aga mina pidasin vastu,raskustega aga siiski… ühes vene naljasaates rääkisid vananemad omavahel,kuidas nad langevarjuhüppeid tegid ja üks ütles,et tema kartis ja ei hüpanud,aga teine näe hüppas…teine ütles,et adrenaliinilaks oli nii võimas,et kõik kohad olid pärast adrenaliini täis,eriti püksid….eks mul oli ka eile umbes sama tunne,aga kõik läks siiski õnneks …süüa nagu kogu selle jama peale ei tahtnudki,aga võtsin siiski natuke kodujuustusalatit ja õhtul veel juustu. täna hommikul tulin aga geniaalsele mõttele,et äkki peaks toidukorrad ära vahetama…et hommikul söön näiteks juustu ja õuna ja õhtul teen putru ja joon kohvi….no ei ole mina see hommikuinimene,no ei ole…kodused teavad seda ja ei kipu mind enam üles ajama ,kui mul on võimalik magada…ma olen nõus kõik asjad õhtul ära tegema-keedan süldi valmis,koristan toad ära,mis iganes…peaasi,et saaks hommikul magada. ja selline olen ma juba lapsest saati,mind te enam ei muuda…vanaema oli mul jälle täielik hommikuinimene,läks õhtul kell 9 magama ja siis oli juba viiest üleval ja temale ei mahtunud pähe,kuidas kogu meie pere saab hommikul magada…ükskord ajas ta minu ka juba seitsmest ülesse ja kutsus turule kaasa…oi oli õudusunenägu,mäletan,et istusin toas tugitoolis ja tukkusin…aga varsti saab süüa,täna tellisin omale kanasnitsli salatiga.meil on imeline söögikoht-uulu söökla.oleme sealt juba peaaegu 2 aastat süüa tellinud.portsud on suured ja väga maitsvad,nad teevad seal süüa tõesti nagu isaeendale ja kui palju neil seal kliente käib…vahel kui ma oma söögile järgi lähen,siis vaata et valet kastitäit ei võta..ükskord oli neli kasttäit toitu ootel…aga õhtul on jälle kala,täna ju neljapäev-kalapäev…poiss tellis räimerulle ahjuvormis,just seda ma polegi veel teinud jah…vahel on see tõeline nuhtlus,kui sul on peres kakas kutselist kalurit….
Marika peterson
18730 lugemist / 7 fänni
Minust

Olen 53 aastane,3 täiskasvanud lapse ema(29,28 ja 23) ja nüüd ka kahe väikse põnni vanaema...Elan imekaunis kohas mere ääres,aga samas jääb pärnu minust 24km kaugusele. Käin tööl ja võimalusel teen seda igapäevaselt jalgrattaga - ikka igal hommikul 2km sinna ja õhtul tagasi,nii et päris ilma füüsilise koormuseta ei ole,aga oleks vaja natuke veel juurde...fitlapiga liitusin kevadel,sest tervis hakkas üles ütlema. Seda ei taha ju keegi endale tunnistada,et halva tervise taga on vahel lihtsalt liigsed kilod...oi raske.... nüüd julgen juba öelda,et päris alguses näitas kaal 145... nüüd olen jõudnud läbi tõusude ja mõõnade 129 juurde...aga oi kui pikk tee on veel ees..


Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva