140798 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

jälle esmaspäev…


oh seda aega…lendab lausa käest…kolm nädalat pole juba elumärki endast siia maha pannud…aga ma olen veel olemas ja liigun isegi veel ringi,kuigi vahepeal oli tõsiseid raskusi…ei taha see kaal kuidagi allapoole minna,no ei taha…organism ei taha veest loobuda ja hoiab seda meeleheitlikult endas kinni,eriti jalgades..olen joonud peterselli teed ja veel midagi ,aga ainult tabletid võtavad selle vee liikuma. tegelikult ei peaks ja tohiks see nii olla,aga perearst on siiamaale öelnud,et kui kaalu alla saad,siis vaatame edasi..no,proovime aga veel ja veel. no näe tänagi,võtsin kodust lõunasöögi kaasa-ühepajatoit ja tööl tellisin toorsalati ainult juurde ja praegu veel ägisen..selle ühepajatoiduga sai nüüd küll sedasi muidugi,et….esiklaps oli nädalavahetusel kodus ja tõi kohe mitu kotitäit suitsukonte ja palus väääga ühepajatoitu…no ega ma kade tüdruk ka polnud-suur 10 liitrine potitäis sai seda keedetud-laps ju tahtis ,kusjuures ütles veel ,et tee ikka nii,et jätkuks…ja siis ei tulnudki koju sööma…auto oli katki läinud ja ta parandas kella kümneni õhtul autot ja siis poole öö ajal sõi ka natuke…no täna õhtul on veel meil ühepajatoit ja äkki veel hommegi ja kui siis veel üle jääb,siis lubasin postipakiga tallinna saata poisile…olen siia maale sööklatoitu söönud,aga tundub,et hakkan vist ka ikka kodust kaasa võtma ja telli ainult siis salati juurde,85 sendi eest on terve supikausike värsket salatit täis….no vaatame,mis see kaal siis tegema hakkab. laupäeval  võtsin siis uuesti veeväljutamis tablette…4 kilo kadus päevaga,aga pühapäeval ja ööl vastu pühapäeva maksin selle eest lõivu ka muidugi-krambid olid ja päris koledad. ega ma seda hea meelega ei tee,aga kui asi päris väljakannatamatuks läheb,siis arst lubas korra kuus selline asi ette võtta.kui sa iga päev ühe tableti võtad,siis pead sellega arvestama,et pott peab kogu aeg silma all olema…ja peale kolme -nelja päeva ei tule enam suurt midagi välja,jalad aga paisuvad,vaata ei taha enam pükstesse ära mahtuda..no vaatame,kas see kevad masendus hakkab siis mööda saama…..
Marika peterson
20601 lugemist / 7 fänni
Minust

Olen 53 aastane,3 täiskasvanud lapse ema(29,28 ja 23) ja nüüd ka kahe väikse põnni vanaema...Elan imekaunis kohas mere ääres,aga samas jääb pärnu minust 24km kaugusele. Käin tööl ja võimalusel teen seda igapäevaselt jalgrattaga - ikka igal hommikul 2km sinna ja õhtul tagasi,nii et päris ilma füüsilise koormuseta ei ole,aga oleks vaja natuke veel juurde...fitlapiga liitusin kevadel,sest tervis hakkas üles ütlema. Seda ei taha ju keegi endale tunnistada,et halva tervise taga on vahel lihtsalt liigsed kilod...oi raske.... nüüd julgen juba öelda,et päris alguses näitas kaal 145... nüüd olen jõudnud läbi tõusude ja mõõnade 129 juurde...aga oi kui pikk tee on veel ees..Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom