140798 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Vabad päevad


Hei,hei!!!

Nagu ikka vabasid päevi on alati vähe ja need mööduvad väga kiiresti.Õnneks on mul pikk ja vaba nädalavahetus tulemas.Mul graafik selline,et üks lühike nädal ja teine pikk nädal.Lühikesel nädalal käin kaks päeva tööl ja pikal 5 päeva tööl.Alati on vabad päevad ette teada ja kaks nädalavahetust on kuus vabad.Hea planeerida muidu igasuguseid toredaid ettevõtmisi.

Täna tulin tööle  ja kenasti karbikesed kaasas.Sööki soojendades ja sööma asudes kiitsin end oma mõtetes.Ikka nii tubli!!!Tervelt aasta olen toitu kaasa tassinud.Ikka niiiiiii hea.Ei kujutaks enam ettegi,et lähen soojaleti äärde nõutult ja tavaliselt valisin ikka rasvast nõretava lasanje.Jube.Aga nüüdseks on need ajad möödas.Ma tean täpselt mis ma endale sisse söön ja kes selle on valmistanud.wink

Mis mul siis täna kaasas oli?

Hommikusöögiks oli mu lemmik, endiselt omlett seemneleivaga.Portsu tegin pooleks,Ennem trenni sõin pool ja peale trenni sõin teise poole.Ma käin hommikuti trennis,enne tööle minekut.Väga hea päva algus.Sihuke power tuleb sisse.

Lõunaks: tuunikalavõilevad keedumunaga.

Õhtusöögiks: Kanakaste juurviljadega(riisi asemel keedetud kartul)

Hilise ma veel valin.Aga kaldun arvama üks profeeli jogurt mu kõhtu läheb koos lisanditega.Või siis kodujuustuvõileivad.See retsept on ka üks mu lemmikutest sest täidab hästi kõhtu.

Tööpäevad on ju kaksteist tundi pikad ja õhtusöögi söön umbes viie,kuue ajal.Koju jõuan poole kümne ajal ja siis ma lihtsalt pean miskit saama.Ja midagi kopsakat,et mitte näksima hakata.Õnneks väga tihti ei tule üleliigseid ampse.

Eile oligi siis kahepäeva menüü ettevalmistuse päev.Tegin kanakastet neljakordse koguse,et ka meesperele jaguks.Homseks on värskekapsa hautis.Suur potitäis kartuleid sai ette keedetud,et siis mõlemale toidukorrale jaguks.Hommse lõunasöögi valin tavaliselt miskit lihtsat ja kiiresti valmivat.

Trennis tegin täna oma kokkupandud kava.Natuke fitlapi harjutusi ja youtubest silmajäänud tõhusaid kõhulihaste harjutusi.Ja loomulikult raskustega kükke.Väga mõnus.

Hakkabki mu tööpäeva vaikselt läbi saama cheeky

Varsti jälle wink

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Mannu
3130 lugemist
Minust

Eluaegne toiduhoolik.Vanuselt igavesti 25.Mõistuselt täielik blondiin :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Kuna mulle meeldib süüa head toitu ja loomulikult palju,siis pole kahtlustki,et ma olen õiges kohas.Elu kõige parem investeering ja parim otsus.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom