140798 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Uus väljakutse…


nüüdsest ikka rohkem blogida.Täna sattusin fb toetusgrupist nägema postitust,et liitumis tasu on tõstetud.Uurisin ka siis mis need hinnad nüüdseks siis tõusnud on.Opaaaaa,njaaa.Pani kukalt kratsima ja nö. tegutsema.Mul saab kasutusaeg aprillis läbi aga kava on äge ja ma ei kavatsegi alla anda.Ikka liigun oma unistuse numbri poole.Jube aeglaselt aga kindlalt.

12. jaanuaril 2016 aastal ma liitusin ja nüüdseks siis aasta möödas.Mega rahul olen.Parim otsus 🙂 Elustiil on nüüdseks külge hakanud ja selgeks saanud.

Miks ma alustasin?

Terve oma elu (isegi lapsepõlves)olen ma maadelnud oma kaaluga.Lapsest saati olen olnud jämedam.Paks laps ilus laps 😀

Teismeeas läks olukord veel hullemaks.Alustasin millalgi siis arsti ettekirjutusel pillide võtmist ja papahhh….15kg tuli ei tea kust.KOHUTAV!!!Aga toona ei olnud ju väga in noorte seas ei liikumine,rääkimata tervislik söök.Aga ma ikka püüdsin.Enne iseisvumist ei juhtunud mu kaaluga midagi.Üks kõik kui palju ma ei pingutanud.Ema,isa kaitsva tiivaall ja nende silmis olin ma alati nunnu ja nagu eelnevalt sai mainitud,paks laps on ilus laps.Söögilauas oli ikka põhi lause,söö(ge) ometi.Tegelikult on see tänapäevani.Eriti vanaemade puhul.

Ma ikka olen igasuguseid dieete pidanud.Mõni oli tõhusam,mõni täiesti mööda.Dieedi lõpusirgel tulid kilod alati  tagasi.See oli tohutult väsitav.

Peale lapse sündi sai ära proovitud ka dr.Levini väljatöödatud tõhus toitumiskava.Kaalu kaotasin 20 kg.Kava toimis,olin väga rahul.Pikapeale aga tüütas ära,sest seal retseptid ei muutunud ja ammugi ei olnud menüüs 400 retsepti.Ja pealegi sisuliselt see koosnes ikkagi taimetoitudest.Muutus ükluiseks ja tööle tagasi naastes algas argipäev.Kõik tundus nii mõtetu ja jube raske.Sealsete toitude valmistamise viis oli hautamine.

Siis proovisin Kalmuse toitumiskava.Täpselt sama jama.Kava toimis aga mingi aeg tüütab ära.Samamoodi unustataks sind ka ära.Fitlapiga mulle meeldibki see,et pidevalt toimub miskit.Vajalikud täiustused.Igati kaasa mõtlemine ja aitamine.

Homme proovin jälle ja teen endale pika,pika pai laughwink

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Mannu
3131 lugemist
Minust

Eluaegne toiduhoolik.Vanuselt igavesti 25.Mõistuselt täielik blondiin :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Kuna mulle meeldib süüa head toitu ja loomulikult palju,siis pole kahtlustki,et ma olen õiges kohas.Elu kõige parem investeering ja parim otsus.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom