Uus väljakutse…

nüüdsest ikka rohkem blogida.Täna sattusin fb toetusgrupist nägema postitust,et liitumis tasu on tõstetud.Uurisin ka siis mis need hinnad nüüdseks siis tõusnud on.Opaaaaa,njaaa.Pani kukalt kratsima ja nö. tegutsema.Mul saab kasutusaeg aprillis läbi aga kava on äge ja ma ei kavatsegi alla anda.Ikka liigun oma unistuse numbri poole.Jube aeglaselt aga kindlalt.

12. jaanuaril 2016 aastal ma liitusin ja nüüdseks siis aasta möödas.Mega rahul olen.Parim otsus 🙂 Elustiil on nüüdseks külge hakanud ja selgeks saanud.

Miks ma alustasin?

Terve oma elu (isegi lapsepõlves)olen ma maadelnud oma kaaluga.Lapsest saati olen olnud jämedam.Paks laps ilus laps 😀

Teismeeas läks olukord veel hullemaks.Alustasin millalgi siis arsti ettekirjutusel pillide võtmist ja papahhh….15kg tuli ei tea kust.KOHUTAV!!!Aga toona ei olnud ju väga in noorte seas ei liikumine,rääkimata tervislik söök.Aga ma ikka püüdsin.Enne iseisvumist ei juhtunud mu kaaluga midagi.Üks kõik kui palju ma ei pingutanud.Ema,isa kaitsva tiivaall ja nende silmis olin ma alati nunnu ja nagu eelnevalt sai mainitud,paks laps on ilus laps.Söögilauas oli ikka põhi lause,söö(ge) ometi.Tegelikult on see tänapäevani.Eriti vanaemade puhul.

Ma ikka olen igasuguseid dieete pidanud.Mõni oli tõhusam,mõni täiesti mööda.Dieedi lõpusirgel tulid kilod alati  tagasi.See oli tohutult väsitav.

Peale lapse sündi sai ära proovitud ka dr.Levini väljatöödatud tõhus toitumiskava.Kaalu kaotasin 20 kg.Kava toimis,olin väga rahul.Pikapeale aga tüütas ära,sest seal retseptid ei muutunud ja ammugi ei olnud menüüs 400 retsepti.Ja pealegi sisuliselt see koosnes ikkagi taimetoitudest.Muutus ükluiseks ja tööle tagasi naastes algas argipäev.Kõik tundus nii mõtetu ja jube raske.Sealsete toitude valmistamise viis oli hautamine.

Siis proovisin Kalmuse toitumiskava.Täpselt sama jama.Kava toimis aga mingi aeg tüütab ära.Samamoodi unustataks sind ka ära.Fitlapiga mulle meeldibki see,et pidevalt toimub miskit.Vajalikud täiustused.Igati kaasa mõtlemine ja aitamine.

Homme proovin jälle ja teen endale pika,pika pai laughwink


Meeldis, mida lugesid? Jaga või kommenteeri.

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Süües tavalisi, kuid tervislikke toite, langeb su kehakaal kuni 1 kg nädalas.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse