Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Bikiini fitness

Võistluspäeva hommikul olin ma väga rahulik ja üldse ei pabistanud, sest ma teadsin, et enam ma nagunii midagi muuta saa. Või olin ma juba eelmised 2 nädalat ära pabistanud. Ausalt ma ei olnud oma kehaga üldse rahul, nu ei saanud ma kuivaks nagu vaja. Meele tegid härdaks mu tagumik ja mu puusad. Ei kadunud see üleliigne rasv  ära ka dieediga. Eks ma siin juurdlen ja mõtlen mis kuskil valesti läks ja miks see nii on. Kusjuures lugesin just natu aega tagasi üht artiklit, kus öeldi miks mõned ei pruugi puusa rasvast lahti saada. Asi võib olla geenides, pillides ja miskit oli veel, aga ma jätnud seda meelde, sest leidsin, et see 3 varjant ei olnud mu puhul oluline. Ma ei tea kas asi on geenides, ei oska öelda, sest kõik mu pereliikmed on ennast käest lasknud. Kunagi mäletan, et nad olid saledad. Ja need pillid. Igaljuhul jätsin need ära, et katsestada kuidas mu keha siis muutub ja kas muutub. Ja nagunii olen ma planeerinud sügiseks tite ootele jääda. Igaljuhul räägin nüüd sellest võistlusest edasi. 

Võistluspäeva hommik algas grimmimisega. Oi oi, enam ma küll ei kasuta pro tan grimmi. Ma jäin nii laiguline ja roheline. Ausalt ei meeldinud kuidas ma välja nägin. Aga teate, mul oli ükskõik. Ma ei lasknud tujul langeda ja jätkasin samas vaimus. Ma läksin siiski võistlema oma kehaga ja näitasin seda mis mul on. Ma poleks eales arvanud, et lähen bikiindes lavale. Ma ju põen oma kõhu ja puusade pärast juba aastaid. Aga mis ikka kuskilt ju tuleb hakata oma keha armastama. Muidugi olin ma omale eesmärgi seadnud. Eesmärk oli mitte jääda viimaseks 7 võistleja seas. Kui astusin lavale, vot  alles siis tundsin jalga värisemas ja veidi pabinat. Ma andsin endast kõik mis vähegi sain. Ja ausalt ma polnud proovides ka nii palju pingutanud oma reielihaseid kui ma seda laval tegin. Üritasin särada ja olla igati positiivne. Ja teate ma sain 5nda koha. Ma olin ikka tubli. Juba see et end kätte võtsin ja lavale üldse läksin. Juhhuu. Pärast sain treenerilt hääd tagasisidest ja öeldi, et mul on hea keha, et selle alaga edasi tegeleda. On vaja aind saada trimmi. Ma ei põe üldse, küll saan. Sellised üritused hoiavad meele erksana ja sihi silmeees. Ma olen alati võistleja hingega olnud.

Ma ei ole veel 2te aastatki jõusaalis käinud ja juba võin öelda, et olen uhke enda üle. Olen käinud Fitness 5 ja ka nüüd Bikiini fitenssil. Ja vaikselt neid karikaid koguneb. Vaatab veel mis sügisel saab. Igaljuhul eesmärk on selline, et kui ma sügiseks tite ootele ei jää, siis plaan ikka võistlema minna. Ja kui jään, siis peale lapse sündi tahaks lavale tagasi saada. 

Hetkel siis nii lood.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse