137739 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Bikiini fitness


Võistluspäeva hommikul olin ma väga rahulik ja üldse ei pabistanud, sest ma teadsin, et enam ma nagunii midagi muuta saa. Või olin ma juba eelmised 2 nädalat ära pabistanud. Ausalt ma ei olnud oma kehaga üldse rahul, nu ei saanud ma kuivaks nagu vaja. Meele tegid härdaks mu tagumik ja mu puusad. Ei kadunud see üleliigne rasv  ära ka dieediga. Eks ma siin juurdlen ja mõtlen mis kuskil valesti läks ja miks see nii on. Kusjuures lugesin just natu aega tagasi üht artiklit, kus öeldi miks mõned ei pruugi puusa rasvast lahti saada. Asi võib olla geenides, pillides ja miskit oli veel, aga ma jätnud seda meelde, sest leidsin, et see 3 varjant ei olnud mu puhul oluline. Ma ei tea kas asi on geenides, ei oska öelda, sest kõik mu pereliikmed on ennast käest lasknud. Kunagi mäletan, et nad olid saledad. Ja need pillid. Igaljuhul jätsin need ära, et katsestada kuidas mu keha siis muutub ja kas muutub. Ja nagunii olen ma planeerinud sügiseks tite ootele jääda. Igaljuhul räägin nüüd sellest võistlusest edasi. 

Võistluspäeva hommik algas grimmimisega. Oi oi, enam ma küll ei kasuta pro tan grimmi. Ma jäin nii laiguline ja roheline. Ausalt ei meeldinud kuidas ma välja nägin. Aga teate, mul oli ükskõik. Ma ei lasknud tujul langeda ja jätkasin samas vaimus. Ma läksin siiski võistlema oma kehaga ja näitasin seda mis mul on. Ma poleks eales arvanud, et lähen bikiindes lavale. Ma ju põen oma kõhu ja puusade pärast juba aastaid. Aga mis ikka kuskilt ju tuleb hakata oma keha armastama. Muidugi olin ma omale eesmärgi seadnud. Eesmärk oli mitte jääda viimaseks 7 võistleja seas. Kui astusin lavale, vot  alles siis tundsin jalga värisemas ja veidi pabinat. Ma andsin endast kõik mis vähegi sain. Ja ausalt ma polnud proovides ka nii palju pingutanud oma reielihaseid kui ma seda laval tegin. Üritasin särada ja olla igati positiivne. Ja teate ma sain 5nda koha. Ma olin ikka tubli. Juba see et end kätte võtsin ja lavale üldse läksin. Juhhuu. Pärast sain treenerilt hääd tagasisidest ja öeldi, et mul on hea keha, et selle alaga edasi tegeleda. On vaja aind saada trimmi. Ma ei põe üldse, küll saan. Sellised üritused hoiavad meele erksana ja sihi silmeees. Ma olen alati võistleja hingega olnud.

Ma ei ole veel 2te aastatki jõusaalis käinud ja juba võin öelda, et olen uhke enda üle. Olen käinud Fitness 5 ja ka nüüd Bikiini fitenssil. Ja vaikselt neid karikaid koguneb. Vaatab veel mis sügisel saab. Igaljuhul eesmärk on selline, et kui ma sügiseks tite ootele ei jää, siis plaan ikka võistlema minna. Ja kui jään, siis peale lapse sündi tahaks lavale tagasi saada. 

Hetkel siis nii lood.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Malle Kiika
5751 lugemist / 1 fänn
Minust

Tere, tere! Ma vist olen pea terve oma elu, st 28 aastat, mingil määral spordiga tegelenud. Põhikoolis jumaldan siis neid 60 meetri ja 100 meetri jookse ja kaugushüpet. Tartusse tulles alustasin tantsimisega, millega tegelesin 5 aastat. Lühidalt siis, et lebotamist ja laiskust ei salli. Lamamine ja päeva maha magamine pole minu jaoks. Üritan võimalikult aktiivne olla.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Mulle meeldib Fitlap sellepärast, et ma jumaldan neid toite mis seal on. Ma olen tänu sellele hakanud armastama kokkamist, ma naudin sööke. Ikka suurepärane asi on see Fitlap. Kõik sinu eest arvutatud ja ära tehtud. Sina aind kokka ja naudi sööke. Ja ausalt olen paljudele Fitlapi soovitanud ja kiidan seda meeskonda selle suurepäerase töö eest, mis nad teevad.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva