See tuttav peavalu..

Kuna vahepeal oli selline patustamise periood siis olen taas peavalude küüsis … Mitte mingi rohi ei aita nagu migreenilgi …. Kuigi neid mul peale teist sünnitust on nii harva olnud õnneks . Keha siis minul iga kord nii reageerinud kui olen kavas olnud 2-3 päeva  ning kestab kusagil kolm päeva kokku . See tuleb üle elada lihtsalt ja siis pole enam midagi sellist.  Tunnen kuidas ta tahaks hetkelgi puruneda tuhandeks killuks . 

Hommikul magasin veidi kauem ,sest mees tõusis täna lastega. Sõin siis kiiruga oma lemmikut võileiba majoneesiga aga suht pooliku portsu ,asendasin juustu sulatatud juustuga ja sellestki pool jätsin õhtuks. Veepudel kaasa ja läksin siis nn tööle esimene päev . Jube kummaline oli tegutseda sellises vaikuses 😀 Ennem aga hüppasin bensukast läbi ning haarasin batoone. Tagasi teel koju sõingi need ära ning poes käik oli palju parem kui koriseva kõhuga . 

Arvasin ,et koju saades teen trenni kohe ära aga jah peavalu on hetkel nii häiriv . Kokkuvaates ei teagi kas suudan selle täna ära teha või ei ,vaatan kuidas siis kui lapsed voodis ja väiksem unemaal .

õhtusöögiks tegin siis palju kiidetud kahe juustu pastat ja mina ,kes pole üldse makaroni sõber ,siis oleks täitsa juurde tõstnud :p Mul oli veel hommikusest juustu üle ja majoneesi ,seega kasutasin kõik sinna ära -mmm nii mõnus juustune . Kõrvale veel hiinakapsa salat ,tahtsin teha kurgiga aga siiski sai tomat hoopis võetud . Nimelt on meil uus koduloom-tigu ,kes suurema heameelega ka kurki sööb . Täna jälgisime kuidas ta sööb -uskumatu siiani kuidas laps ikka mõjutab kõike . Aga söögi juurde tagasi minnes juba mainiti ,et seda sööki tahaks veel ,isegi üks lastest sõi kokku kaks suurt taldrikutäit . Pole aimugi kuidas see talle sisse mahtus. Mul nii heameel . Fitlapi söögid meil nii naljalt taldrikule järgi ei jää. Neid toite on seepärast hea teha . Kuna kui alustasin siis hakkasin tegema endale eraldi ja see tähendas 7 korda päevas süüa teha ,nüüd teen 8 kui kava kohaselt . Avastasin ,et lapsed ei käi ka õhtuti võileiba nuimas kui teen neile neli söögikorda . Viimane siis kergem amps . 

Nüüd peaks varsti hakkama lapsi magamamise poole suunama ,esmalt koristama -ei tea mis sõda nad vahepeal mängisd kui ma ära käisin 😀 Siis vaatama kas trenni ka jaksan teha või poen ise ka varsti teki alla ja proovin peavalu eirata lihtsalt . Aga ennem teen omale ühe kuuma kohvi ,isu on selle järele . mmm tunnen juba selle lõhna :pKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod