Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Kasuta kohe
Sulge

Pole kuskile kadunud ..

Terekest jälle üle mitme päeva ! Ma pole küll siin bloginud aga peaaegu täitsa kavas v.a eile õhtul kui oli meeletu magusa isu ja sõin ära pisikese shokolaadi ja mõned kommid ning jõin lonksu siidrit . Ei läinud see alla kuigi isu oli . Enesetunne on mõnevõrra parem kuigi ei maga öösel üldse hästi . Kõht on hetkel lamedam ja püksid enam ei pigista -jah need püksid mis vahepeal tundusid üsna suured olevat . 😀 Eks püüan need taas endale suureks saada !  

Aga tuju ? See oli isegi ükspäev väga hea aga kuna mul siin omal juhtus  suur möödapanek ja nüüd omal suured süümekad ning halb olla . Söögiisu väga pole aga püüan süüa ikka . Kuigi oleks palju kergem hetkel käega lüüa kui päris aus olla nüüd . Seepärast võtsin ette ka täna blogimise ,et kuidagi end motiveerida . Asi polegi ,et ei viitsi või midagi sellist ,litsalt isu puudub. 

Samas lapsed on tublid koristasid eile nii tublisti ja aitasid igati . Poiss küsis isegi eilse filmi õhtu juurde taas porgandit kastmega :p Siis kui ma kava ei jälginud ,sooviti ikka kartulikrõpsu ,kuna laupäev on meil nii öelda magusa päev siis vahel nad said ka seda . Kuna meil kodus jänes ka siis avastasin ,et oleme suure koti täie porgandit mõne päeva jooksul lihtsalt ära söönud ja see viimane jäi siis me jänkule maiustamiseks . Eks pean sammud poe poole seadma, mis muud . Teatud asjad nagu kartul ja porgand pean ikka kontrollima ,sest lapsed ise koorivad neid ja söövad toorelt . Ju nad olid siis korralikult krõbistanud kui tööl olin 😀 

Eile jäin vaatama saadet -minu imeline muutumine . Pisikesed siis istusid ka kõrvale vaatama ja täna hommikul küsisid salvestust isegi 😀 Arutasid ,et terve olla peab tegema sporti ja tervislikult toituma . Nad ei suutnud uskuda ,et sama naine oli võrdluses . Kõrvalt siis uuriti et miks onu joonistas tädi peale ja mis juhtub . Aga tore on kuulda ,et lapsed tõsimeeli usuvad ,et ei peaks viinereid ja komme sisse sööma ainult vaid on ka muid maitsavaid ja tervislikke asju . Täna teengi taas kookoseküpsiseid -maitsavad ning tervislikud ! Lähiajal on plaan proovida ka peedimahla ,suurem küll võtab raua tablette lisaks aga need pidid nii halva maiguga olema ,et iga õhtu käib selle üle vaidlus . Samas peet neile toorelt maitseb ,ehk mahl ka . Kui ei proovi siis ei saagi ju teada ,eks ole ? Kell ongi juba päris palju ,et peaks mõtlema ,mis omale lõunaks saaks . Jooks veel kohvi ning siis peaks hakkama kodust tööd tegema ja lastega pisut mängima :p Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod