Ostuga kaasa kingitused! Osta kohe!
Sulge

Pole kuskile kadunud ..

Terekest jälle üle mitme päeva ! Ma pole küll siin bloginud aga peaaegu täitsa kavas v.a eile õhtul kui oli meeletu magusa isu ja sõin ära pisikese shokolaadi ja mõned kommid ning jõin lonksu siidrit . Ei läinud see alla kuigi isu oli . Enesetunne on mõnevõrra parem kuigi ei maga öösel üldse hästi . Kõht on hetkel lamedam ja püksid enam ei pigista -jah need püksid mis vahepeal tundusid üsna suured olevat . 😀 Eks püüan need taas endale suureks saada !  

Aga tuju ? See oli isegi ükspäev väga hea aga kuna mul siin omal juhtus  suur möödapanek ja nüüd omal suured süümekad ning halb olla . Söögiisu väga pole aga püüan süüa ikka . Kuigi oleks palju kergem hetkel käega lüüa kui päris aus olla nüüd . Seepärast võtsin ette ka täna blogimise ,et kuidagi end motiveerida . Asi polegi ,et ei viitsi või midagi sellist ,litsalt isu puudub. 

Samas lapsed on tublid koristasid eile nii tublisti ja aitasid igati . Poiss küsis isegi eilse filmi õhtu juurde taas porgandit kastmega :p Siis kui ma kava ei jälginud ,sooviti ikka kartulikrõpsu ,kuna laupäev on meil nii öelda magusa päev siis vahel nad said ka seda . Kuna meil kodus jänes ka siis avastasin ,et oleme suure koti täie porgandit mõne päeva jooksul lihtsalt ära söönud ja see viimane jäi siis me jänkule maiustamiseks . Eks pean sammud poe poole seadma, mis muud . Teatud asjad nagu kartul ja porgand pean ikka kontrollima ,sest lapsed ise koorivad neid ja söövad toorelt . Ju nad olid siis korralikult krõbistanud kui tööl olin 😀 

Eile jäin vaatama saadet -minu imeline muutumine . Pisikesed siis istusid ka kõrvale vaatama ja täna hommikul küsisid salvestust isegi 😀 Arutasid ,et terve olla peab tegema sporti ja tervislikult toituma . Nad ei suutnud uskuda ,et sama naine oli võrdluses . Kõrvalt siis uuriti et miks onu joonistas tädi peale ja mis juhtub . Aga tore on kuulda ,et lapsed tõsimeeli usuvad ,et ei peaks viinereid ja komme sisse sööma ainult vaid on ka muid maitsavaid ja tervislikke asju . Täna teengi taas kookoseküpsiseid -maitsavad ning tervislikud ! Lähiajal on plaan proovida ka peedimahla ,suurem küll võtab raua tablette lisaks aga need pidid nii halva maiguga olema ,et iga õhtu käib selle üle vaidlus . Samas peet neile toorelt maitseb ,ehk mahl ka . Kui ei proovi siis ei saagi ju teada ,eks ole ? Kell ongi juba päris palju ,et peaks mõtlema ,mis omale lõunaks saaks . Jooks veel kohvi ning siis peaks hakkama kodust tööd tegema ja lastega pisut mängima :p Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi sĂŒĂŒa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod