Toitumiskava 3 päevaks tasuta Liitu kohe!
Sulge

Midagi ei kulge plaanipäraselt

Olen inimene kellele meeldib teatud rutiin ..aga viimased päevad on keerulisemad olnud . Koguaeg peab plaane muutma käigupealt. Täna oli pandud paika kindel plaan . Aga jah ,unustasin pisema lapse lasteaia avalduse koju . Suurem sai küll õigeks ajaks lasteaeda ja väiksemaga kenasti tavakontrolli-mõõtmisele ja kaalumisele .  Kuna suuremal mingi probleem nohuga aastaringselt siis täna pidin minema temaga linna röntgenisse . Tagasi suurema järgi ,oli just lõpetanud seal hommikusöögi ,väiksem nosis autos enda oma . Mul aga kõht juba korisemas aga kodust oli asi kaugel nagu ka söögist. Pidin niigi linna minema ja nüüd veel üks käik juures . Seal läks kaua aega ,ei tea kas nn pildistaja oli pahas tujus või ei oska lihtsalt lastega suhelda .. plika keeldus täiesti temaga koostööst kuni hakkas last käest sikutama -uskumatu lihtsalt . Ise seletades lapselel ,et ma pole veel sellist kurja last näinud 😀 Ma jällegi polnud ammu nii ebasõbralikku med. töötajat näinud. Õnneks sai pilt tehtud ja ruttu koju ,kell juba ligines üheteistkümnele . Ja oi kui kiirelt see hommikusöök alla läks 😀 

Lõunaks tegin kiire smuuti ja juba tunnen kuidas kõht taas tühi -uskumatu lausa 😀 Trenn ka veel tegemata ,no kuidagi asjad lohisevad ja see ei meeldi mulle .Vesi ka kuidagi seisab ,alles 0,5 liitrit joodud ,selleks ajaks on tavaliselt 1,5 😀 

Aga pole hullu ,saan hakkama ! Nagu alati ,seega ehk homme on kõin nii nagu peab . 

Täna tulid mu tellitud bikiinid ära ja oh nii hea oli proovida ,pole enam ees suurt kõhtu ,mis üle pükste ääre oleks ja ka rü on märgatavalt väiksem . See rõõm on piiritu ! 

Hmm kelle jälle seal maal ,et peaksin õhtusööki tegema ,lapsed täna söövad ahjus tehtud friikaid ,mida on ammu küsinud ,aga ma ise? Mis ma ise söön ei teagi . Eks pean vaatama retsepte ,mis isuäratav tundub .

Õhtul peaks miskit nokitsema veel ,kui mees kodus siis pigem olen niisama ,kui just miskit pole vaja ära teha . See kuus päeva ju läheb tegelikult kiiresti 😀 Ei hakkan nüüd end liigutama ,ja trenn ka ootab tegemist . Ei mingit ei viitsi :p Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod