Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Liitu kohe!
Sulge

laiskuseuss

Mis siin ikka kui vahepeal suutsin juba olla ilusti kavas ,siis nagu ikka tuli laiskuseuss sisse ja andsin alla . Ise nurisen aga midagi muud ei tee 😀 Mis siis ikka eks püüan uuesti iseasi kuidas välja tuleb … Nüüd kohustusi langes ka koormaga seljast ja saan pisut vast hinge tõmmata ja vabamalt olla . 

Eks vahepeal olid kiired ajad -suurem laps lõpetas lasteaia ja tema soovil tegin elu esimest kleiti . Pusisin ,mis ma pusisin aga laps oli nii õnnelik ,sinna peale sai algselt plaanitud heegeldatud jakk aga mingi aeg sai jaks otsa ja tegime tuunitud tagi . Sellega olen ise ka supper rahul . Lisaks veel trenni etendus teatri laval -kostüümid ,harjutamised jne 😀 Sünnipäev ja emadepäev ,nagu polekski sebimisel lõppu 😀 Käisin ka tööl ja sõin vegen sööki ja mõned nn asjad tõin ka koju üle ja kokkasin . Ma ise armastan liha nagu peregi aga ega igal söögil seda pole ja tegin lihtsalt siis asju mida tööl valmistasin .

Vahepeal oli ka valla külade jooks ,sealt võtsin tublisti lastega osa ,nemad oma vanustega ja mina valisin tagasihoidliku neli kilomeetrit . Aga ära tegin -see oli ikka hea tunne . Rada oli seekord väga tuttav -käime seal ratastega sõitmas omajagu . Kuigi jah pingutust nõudis ikka ,sest ega ma pole ka trenni just teinud . Ei teagi kuidas end motiveerida ,esimene kord oli kuidagi nii nii lihtne . Lapsed olid palju väiksemad -poiss puhta tita aga sain tehtud ja nüüd… aga mis nüüd siis lahti ? Mis seal ikka uuele katsele ,sest mu ümber on täis tublisid inimesi ja eks kui lapsed näevad ,et alustan uuesti siis ka lükkavad tagant 😀 Nemad mul mõlemad armastavad end liigutada ja ei saa ju öelda et ma ei viitsi … 

Aga kui aus olla siis tunnen söökidest puudust küll ,need on nii head ja vahepeal palju uut juurde tulnud mida proovida ja katsetada . ootan juba huviga , loodan ,et kaalu patareid pole seismisega ainult tühjaks saanud ,siis on vist küll linnasõit puhtalt sellepärast 😀 Hommikul lihtsalt ärkasin selle mõttega ,tglt juba lõuna aga kuna mul siin mitu ööpäeva magamata olnud siis magasingi täna kauem -me kõik magasime . Täiesti uskumatu ,muidu ikka ärkame kaheksa ajal ,eks puhkus annab kõigil tunda :p Nüüd vaikselt tuleb teist tööd tegema ja nokitsema hakata ja põõsad kenaks taas pügada -igav ei tohiks küll olla ja saaks nüüd veel kava ka taas paika ja uss eemal hoitud . See oleks siis lihtsalt supper ju ,mis veel tahata . Kaob see rahutus seest ja halb enesetunne taas .Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod