Toitumiskava 3 päevaks tasuta Liitu kohe!
Sulge

külm…

Mul on nii nii külm juba eilsest saati ,ei tea mis nüüd lahti . Haigeks küll ei taha jääda ju . Laps sai nüüd ka kaks päeva lasteaias käia ja homme taas kodus . Nii et ei mingit puhkamist 😀 Pigem mõtlen pisut niisama olemist ,et ei pea liigutama mõni tund varvast ka mitte :p 

Täna püüdsin ka sooja saada ja linnas olin  sunnitud jooksma ,sest oma kala mälu pärast pidin väga kiire olema . Tavaliselt hakkab siis soe aga kus sa sellega -ikka külm 😀 Kohvikus ei aidanud see kuum kohv ka millegipärast ,kuid seltskond oli hea . Polnud oma ristiema niinii kaua näinud ja paar tundi lobisemist lendas kui linnutiivul . Pakkus ka kooki aga keeldusin ,et tahan kavas olla  ja sain kenasti hakkama -jeee ! Seda enam ,et eile jõin mõne lonksu veini ja ämma juures sai paar võikut suure näljaga söödud . 

Siis sai veel teinegi kohv joodud sõbranna juures aga ikka külm -isegi puhuri juures olles on tibutagi -saa siis aru eks.

Täna trenn ka tegemata kuid kell juba päris palju aga kavatsen ikka selle ära teha ! Ja lapsega harjutan homme kava -teeme vaikselt aga minu jaoks see paras trenn ja pingutus aga hea eesmärgi nimel oleks see ka pingutust väärt 😀  Kui just ise haigeks ei jää… ees on nii palju asju ,et kohe üldse poleks selleks aega 😀 nii ,et iga õhtu hiliseks küüslaugu leivad ! See on meil üldse suur hitt kogu perel ,pidavat paremad olema kui poes . Kuigi ma ei tee koos juustuga vaid ampsn seda niisama juurde . Pole sellised rasvased nagu poe omad , neid ma pole kunagi eriti söönud -paha hakkab .

Lähen teen teed vahepeal ,näpud külmetavad .  Nii soe tee on nüüd kõrval ja ehk hakkab  parem .

Kaalunud ma end mõned päevad pole ,kuid rõõmsaks teeb see ,et tunda et olen miskit ikka kaotanud . Riiete järgi saab aru ja kui aus olla siis kuidagi pisut õhem olek tundub ka olevat ! Seda mul just vaja ongi ,see annab motivatsiooni ,kuigi ma püüan seda hoida ,siis kipub see vahel kaduma ,et mis siis kui oleks täna niisama… Selline mugavustsoon või ma ei teagi ,mis see on tahab sisse pugeda . Katsun siis suht kohe endale meelde tuletada kui mitu korda on see mind reelt maha tõuganud! Viimasel aastal ikka väga palju ja nüüd on selle tulemus käes.Kogusin üheteist kaotatud kilost tagasi kaheksa. Mõne jaoks piske kaal aga minu jaoks palju . Ja hetkel satun kokku inimestega kokku ,kes hindavad väga tervislikku eluviisi ,ei tea kas mingi märk ,et suudaksin seekord reel püsida või inimesed on hakanud endast ja lähedastest hoolima . Positiivne nii või naa 😀Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod