kogemata juhtus nii..

Täna siis juhuts nii ,et ükski toidukord pole nii nagu peab. Voodist sai enda kohta ikka mega hilja välja ja kuna ma hommikul poodi ei läinud siis polnudki aineid millest üks kindel söök kokku keerata. Õnneks mees oli kodus kuna osad töökaaslased haiged ja minekut polnud.Öösel hakkas väiksemal halb ja pool ööd siis oksendas ning siis jäigi kuidagi une puudus . Mees viis suurema ära ja ma magasin ,vahepeal tõusis pisem ka ja siis paari tunni pärast tuli uuesti ja magasime koos 😀 Uskumatu et mul nii nii palju und üldse jätkus . Algselt pidingi peale lasteaeda ootama kuni pood uksed lahti teeb… nii see siis aga läks. Mis siis ikka. Tõustes tegin endale paar võileiba ja olingi niisama ja lapse jaoks olemas . Oli teine täitsa sülelaps täna. Ainus minu suurim tegu oli suurem lasteaiast trenni viia . Tundub et mul oli hirmsasti sellist kohustuste vaba päeva vaja -aju kuidagi puhkab. Muidugi oleks võinud hilise ja õhtusöögi kava järgi mõelda aga tunnen et lihtsalt pole täna see päev .. 

Homseks juba plaanid tehtud mis söön ja mida vaaritada perele .Samas on nii kummaline see seik ,et olen saanud kaua magada ,saanud niisama olla ja olen samamoodi väsinud nagu päeval kui jooksen kui orav rattas. Loogika ikka täitsa puudub .

Ka trenni pole teinud aga mille üle on mul heameel ,et leidsin me uutele lemmikutele lõpuks mulla. Poodidest oli nii mõtetu juba otsida ja hakkasin siis aiandi poode läbi helistama ja voilaa 😀 

uhh nii imelik suu üldse enam koos ei seisa kell saab alles pool üheksa ja hiiliks tagasi pikali aga lapsed ka veel panna tuttu. Nii et pean siin omale mingi tegevuse leidma ,tegelikult neist just puudust pole ,pigem üsna palju 😀 Võimalik et lähen koos lastega üldse . Samas olen oma õhtuses rutiinis kinni ,et kui see jääb vahele siis endal järgmine päev raskem olla . Eks ma üks harjumuste ori ole . 

Samas ongi naljakas et eile olin ülitubli ja täna kohe lasen niii nii laisalt . ja  pisut kurb ka sest tahtsin homme välja minna kuid keegi ei saa tulla…ja kui päris aus olla siis ei teagi kas jõuaksin nii hilja ülevalgi olla- vanadus mis muud.

Peangi siin nn otsa dkokku võtma ja hakkama sättima põnnid voodi poole ,siis ühe kohvi ja homme taas tegutsema . Olen targem ja teen trenni kohe varakult ära ,edasi juba läheb automaatselt . Ja ka kaaluma peaks pole vist nädal aega kaalunud . Riiete järgi on  arusaada et mõju igatahes olemas ,sest kõht ilus sile taas kui peeglist vaadata Kohe selline positiivne tunne 😀Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod