Endiselt siin..

Olen endiselt siin kuigi kaks sellist poolikut kava päeva on nüüd sisse ka lipsanud . Pole küll bloginud kuid olen püüdnud reel püsida ja ise olen rahul vähemalt  . Trenni pole teinud paar päeva ,kuid täna see täitsa plaanis kui olen siin ära kirjutanud 😀 Eilsest on küll veidi jalalihased valusad ,nii naljakas kui see ka pole ,siis seismisest. Nmelt sai käidud Rakveres luule-ja punklaulupeol . Väga lahe üritus oli peaks mainima ,koju sain küll alles kolme ajal aga see oli seda kõike ka väärt.

Kavast rääkides veel siis vett olen ikka normaalselt tarbinud ,kuid eilse sigina -saginaga sai vaid liitrike joodud . Täna annabki tunda eilne päev ,olek täitsa uimane kuid samas nii mõnus . 

Söögist rääkides siis endiselt on mul suureks lemmikuks võileib majoneesikattega . Kui saan siis söön igapäev ühe toidukorrana. Täna õhtuks aga tahaks miskit uut proovida . Ei teagi veel mida ,eks otsin pärast poole .

Samas tahaks ka ära proovida cirkeli pakutava wrapi . Ilmselt jääb see tulevikuks kui mingi perega väljasõit on . Hea mugav ,et ei pea siis endale võikusid kaasa tegema . Üks tegemine vähem :p 

Täna aga lasen endal puhata ,teen trenni ja süüa ning lihtsalt olen . Ega töö ja kohustused kuskile eest ära ei  jookse ,kui päris aus olla siis ma ei oska puhata . Usun ,et seal on põhjus miks olen väsinud enamasti koguaeg. Peas vasardab ,et  nüüd teha see ja siis see jne. Aju koguaeg töötab 😀 Aga kui käin metsarajal jooksmas ,siis see on nagu aeg päris endale -panen muusika vaikselt mängima taustaks ja lihtsalt sörgin joosta omas tempos .Ja täna ma just ni jooksma plaaning minna. See oleks nagu selline pisike kvaliteet aeg .

Siin kus elan on tulemas ka valla sisene rattamatk 30 km ja mehega arutasime ,et kui ta pole Soomes tööl ,siis prooviks osa võtta . Tundub täitsa äge idee ,ainult et ma pole rattaga sõitnud vist seitse aastat . Aga tahaks küll proovida ja mõni õhtu hoopis rattaga trenni tegema minema ,sest muidu ma peale sellist matka vist ei liigu järgmine päev üldse 😀 

Peab ju lastele ka eeskuju andma ,kuigi pigem nemad annavad mulle . Ei saa ju kehvem ka olla või mis ? Nad juba uurisd ,et millal sügisene jooks linnas tuleb . Peangi nad sinna kirja panema ,las siis teevad oma asja kui ni meeldib . Mul pole raske nendega ju sinna sõita , suurem laps tunnebki muret ,et ma ei saa joosta nendel jooksudel . Lubas ,et ootavad mind raja ääres ning vaatab väike venna järgi aga ta ei mõista ,et nad ni olemiseks veel liiga väiksed . Aga ei teen nüüd oma metsa jooksu ära ,ennem kui mees kodust minema peab 😀 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod