Esimene asjalik nädalavahetus

Niisiis panin ise nädalavahetuseks menüü kokku ja toitusin selle järgi, nii palju kui minu jonnakus lubas. Ses mõttes, et ma ei kaalunud midagi – mul ei olegi köögikaalu kodus. Tegin silma järgi väiksemat sorti portsud ja asi mutt.

Kuna eelmiste päevade menüüd vist kuskilt enam ei näe (?), siis panen lihtsalt mõlema päeva kollaaži üles. Nädalavahetustel üritan teha selliseid toite, et jaguks kaheks päevaks – kokkamine ei ole tegelikult minu lemmiktegevus ja mida vähem köögis olema pean, seda parem.

Laupäeva hommikuks oli juustune kaerasepik. 4 viilu – minu jaoks liiga palju. Ja selle ühe torni pärast ei viitsinud ahju kasutada, seega üritasin pannil teha – ei tulnud tornina välja. Edaspidi teen pannil eraldi viilud lihtsalt. Maitses väga hää.

Lõunaks tegin (vist) kiire smuuti marjadega. Oli lusikates antud, seda püüdsin korralikult järgida, aga ausalt – ma ei jaksa nii palju korraga süüa kui kästakse. Või on mul oluliselt suuremad supilusikad… Igatahes piisas 4 spl jogurtist ja 1 spl maitsestamata kohupiimapastast mulle täiesti. Magusaks ma neid smuutisid jm jogurti/keefiri/kohupiima magustoite ka millegagi ei tee, lisan natuke rosinaid ja puuviljad annavad ka magusat. Vahel luban endale lusikatäie pohlamoosi – see on lihtsalt kõige vähema suhkrusisaldusega moos poeriiulis.

Õhtusöögiks oli klassikaline ühepajatoit. Ilma kapsata, sest lapsed ei sööks muidu. Enda jaoks hautasin brokkolit selle asemel juurde – mul ei möödu päevagi brokkolita. Maitses nii hea, et unustasin täiesti kasvõi moe pärast portsu suurust jälgida…

Ja hiliseks õhtusöögiks rabarbarikook toorjuustu täidisega. Ausalt üles tunnistades tegin hoopis teise retsepti järgi 🙂

Pühapäeva hommikuks oli 8-viljapuder. Ja kuna ma olen eluaeg söönud ainult vee ja soolaga keedetud putrusid, siis selle piima asemel lubasin endale ühe röstitud kaerasepiku viilu maitsetsamata kohupiima ja pohlamoosiga. Lõunaks läks jälle ükskoogitükk loosi, õhtuks eilne ühepajatoit ja hilisõhtuks maitsetamata jogurt marjade ja seemnetega.

Selline nädalavahetus siis söögi poole pealt vaadatuna – ikka väikse jonniga, aga palju optimistlikuma suhtumisega sellesse menüüvärki siin.

Elu on lill!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod