Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Siin ma olen

Siin ma siis olen, parimais aastais ja parajalt paks. See viimane tõsiasi mind siia tõigi: veebruaris kolksatas kaalule number 80 ja see tundus juba liig mis liig. Kuigi… mina küll 80kilosena ja 164 sentimeetrisena niiiiiiiiiiii paks ei olnud nagu mõni teine 🙂 Ju siis on kas palju sisemist rasva või raske kont (lohutasin ma end). Aga noh, tõele au andes, keha kippus ikka üle püksiserva voolama küll ja riideid olid JÄLLE kapis kokku tõmmanud, seega käis peas klikk ära, et aitab, ja kui minul klikk ära käib, siis ei tundu miski võimatu. Ka mitte 10-15 kg alla võtta.

Novat, nii ma siis veebruaris kolm tasuta päeva siin ringi luusisin ja ausalt öeldes pettusin. Kuna olen 25 aastat pidanud päevast päeva perele menüüd koostama, siis sinisilmselt lootsin, et ometigi olen leidnud koha, kus keegi minu eest menüü paika paneb. Haha, muhvigi! Kui ikka üheks päevaks pakkus 4 erinevat smuutit ja järgmiseks kolme erinevat praadi, siis sry, ei tundunud tõsiseltvõetav! Küll aga meeldis see statistka pool, graafikud jms staff. No ja retseptid on ju ka täitsa okei. Aga ei pikendanud kasutusaega, pettmus oli liiga tugev.

Tervisliku toitumise põhimõtteid tean ma päris hästi (nii hästi, et mulle isegi makstakse selle eest, et ma neid teistele õpetaks) ja pereliikmete terviseprobleemid on ammuilma sundinud meid tervislikumalt toituma, aga minu põhimure on olematu liikumine (kuigi ka seda, KUI tähtis on füüsiline aktiivsus, õpetan ma teistele, irw). Kui ikka töökoht aknast paistab ja pood on ka ümber nurga, siis igapäevaelu lihtsalt ei paku piisavalt koormust. Ja ma olen liialt laisk olnud, et seda koormust endale ise teadlikult otsida (eriti sügiseti-talviti). Palju mugavam on ju diivaninurgas kududa, kui tuisku ja tormi trotsides end jalutama sundida. Aprillis käis jälle klikk, hakkasin rattaga sõitma ja keppidega käima ning sattusin sõltuvusse. Lausa kisub liigutama, nii et vahel peaab isegi pidureid panema ja kehal taastuda laskma. Tore ju selline sõltuvus..

Poolest maist otsustasin siiski uuesti ka toitumiskavaga katsetada ja võtsin kolm kuud kasutusaega. Peaaegu kuu olen siiski "jonninud", sest programmi pakutav menüü on jätkuvalt kohati täiesti jabur ja see ajab tigedaks. Et kui ma pean niikuinii ise menüü kokku panema, kus on siis see kasutegur minu jaoks? Lihtsalt sellest, et programm arvestab kogused (1,6 muna ja 0,9 viilu leiba – lubage naerda) ja retseptid on tasakaalustatud, on minu jaoks vähe. Õigemini ei vasta minu lootustele, kuna otsisin just seda mugavust, et minu asi on ainult vajutada, kas teen trenni või mitte ja programm paneb mulle natukenegi loogilise menüü (a'la hommikuks pudru, lõunaks supp või praad ja õhtuks midagi keergemat) kokku, mida võin silmad kinni usaldada. Ja KUI ma tahan, siis ma VÕIN muuta, mitte et ma PEAN muutma, kui ma just ei taha kolme ereinevat praadi päevas vaaritada. Ma usun, et mõni itimees oskaks selliselt programmi küll edasi arendada, et asi veel paremini toimiks.

See selleks. Annan endale täiesti aru, et probleem on minus ja tegelikult on tõesti see tänuväärne keskkond ja paljud on motivatsiooni ning abi saanud ja nende edulood on ka minu jaoks motiveerivad olnud. Ja see üksteise toetamine ning õlg õla kõrval tunne – see on ka maidagi väärt. Et sa ei ole üksi oma teekonnal, mis vahel on raske jne. Seega täna käis järgmine klikk ja ma panin täiesti ISE nädalavahetuse menüü kokku ja kavatsen seda täie tõsidusega järgida ka. Äkki hakkab lausa meeldima.

Nii et elame veel!

Maire

PS Selle jonni- ja spordiperioodi jooksul olen siiski ka toitumiskava järgimata 5,5kg maha saanud, seega lootust on suve lõpuks sale(dam) olla 🙂Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse