Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Saledaks saada, saledaks jääda

See lause võtab meie pere eesmärgid nii ilusti kokku 🙂

Too segane aeg meie elus, kus said kokku kava lõppemine, väike stress ja palju tööd ning sellega seoses iseenesetarkusest söömine, on just söömise osas jätkunud. Stressi õnneks enam pole, aga tööd on hr. Teinepoolel ikka palju, kuigi koju jõuab nüüd vähemalt sama päeva numbri sees. Iseendale tööandja küljeluuna ma ei kurda (eks nooremana tuli seda ette rohkem kui küll, kui sai härrale ette heidetud, et tööd liiga palju ja perega koosveedetud aega on liiga vähe – kuniks need masud riburada tulema hakkasid ja aru sain, et hea kui üldse tööd on!).

Saledaks saamisega on hr. Teinepoolel nii, et kümme päeva tagasi ma hoidsin hinge kinni, et kohe-kohe ma saan siin kilgata, et 7 on ees. Nimelt kaalus härra siis 80,1 kg. Eile (22.08) hommikul oli küll ees 81,5. Vaatasin eelmise kuu graafikut, siis oli ka selline paarinädalane seisaks, millele järgnes tubli langus. Kümne päeva taguse languse, muide, käivitas supinädal, nii et mul on plaan seda korrata, sest vaikselt hakkab see paigal tammumine ära tüütama. Samas – ega ma pole ka midagi kaalunud ega arvutanud juba kolm nädalat, seega võib vist rahul olla, et ka härra kaalu säilitamine on laias laastus teostatav. Graafik ka: kuud alustasime trendijoonest allpool, mingil hetkel lisasin õhtuse kaalu joone ka (roheline), kuna härral on see number reeglina madalam kui hommikune.

Saleduse säilitamisega on minul aga sellised huvitavad asjalood, et kaal püsib ikka ilusti 61-62 vahel. Üllatav on aga see, et kahe nädala eest tööle naastes, ütles nii mõnigi, et ma olen jälle alla võtnud. No ei ole ju, kui numbreid uskuda. Pigem vastupidi, mulle kohati tundus, et mul töllerdab seda rasva kõhul jälle rohkem. Tõsi, see, et mul näos, kaelal, labakätel ja ribidel enam vist üldse rasva pole, nii et endalgi on vastik puudutada – seda ma olen ise ka märganud. See on üks põhjus, miks ma olen täiesti leppinud oma kaalunumbri, polstriga kõhul ning ümarate reitega – ma oleksin ilmselt ülaltpoolt vööd suht jõle selleks ajaks, kui ükskord altpoolt vööd midagi oluliselt vähenema hakkaks. See selleks. Ajasin siis huvi pärast jalga ühed heledad püksid, mis veel puhkuse algul olid mul nagu liiga väikeses kiles sardellil jalas. Ja ollallaaaa, need olid nii mugavad ja kenad. Huviga proovisin siis ka kevadisi teksasid ja neid saab nüüd paraku ainult vööga kanda.  See rattasõit ja jooks on siiski ka alakehale hästi mõjunud, kuigi mõõdulindiga ma väga olulist vahet ei tähelda. Vbl sentimeeter ainult. Kuna ma neid pükse kandnud polnud, siis ei saa neid ka välja venimises süüdistada, järelikult mingi muutus mõõtudes on vaatamata kaalu püsimisele tõesti toimunud. Aga miks mulle siis endale kõik palju lotendavam tundus? Ma olen korra varem ka seda tajunud, et endale tundusin rsvasem olevat, aga tegelikult olid mõõdud vähenenud. Ilmselt on asi selles, et kui nö taustsüsteem on kahanenud, siis see mitte nii elastne kõhunahk ei korja ennast nii ruttu kokku ja just see lotendamine jätabki petliku mulje nagu oleks sinna rasva juurde tekkinud. Võib ju olla? Kui nahk ka end nüüd millaski kokku võtab, siis peaks see "oled jälle alla võtnud" ka endale silmnähtavaks muutuma… Pole paha 🙂

Aga nüüd tekkis mul vastupandamatu soov härra kaalunumber taas allapoole liikuma saada. No kui poiss tahab 7 näha, siis peab ta seda ju saama, eksole (jeerum, kuidas need eesmärgid eest ära nihkuvad – mina ajasin ju 85 taga, nüüd räägime siin juba 7st…). Seega võib nüüd juhtuda, et ma natuke sagedamini siin lobisen, et mõned päevad kava juurde saada ja härrase uued kogused välja peilida. Ja üleüldse, kohe tahan ka endale vahelduseks kava järgi süüa teha ja kaaluda ja mõõta. Uskumatu, kuidas see asi ikka lainetena käib, vahepeal ei taha üldse söögile mõelda, siis jälle tahad grammi pealt kõike kaaluda. No kolm nädalat ilma igasuguse mõtlemise, kaalumise ja arvutamiseta on paras pikk puhkus olnud juba ka.

Elu on lill!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse