Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

“Padukorraliku” 3. nädala aruanne

Sellest, miks padukorralik seekord jutumärkides on, kirjutan vast pikemalt homme. Vihjeks, et tegin siin põhjalikumat analüüsi ja olen suhteliselt hämmeldunud. Vajan aega (tulemuste) seedimiseks.

Aga täna siis eelmise nädala kokkuvõte. Lajatan kohe graafikuga.

 

Hakkas juba nagu minema, eksole, aga no ei saanud ikka seda langust  100g per päev kätte. Olgu öeldud, et täna hommikul oli lausa +200g. Mis toimub?

See nädal oli tegelikult paar päris suurt libastumist. Esiteks tegin teisipäeva lõunal lubatud patukorra, aga ma isegi ei mäleta, miks või mis asjus!? Või mida ma siis sõin. Uskumatu, eks.

Teiseks läks reede täiega metsa. Lõunat sõin see ainumas kord nädalast tööl, kuna oli lõhe ja no 1 euro eest tahtsin seda luksust endale ikka lubada. Väga hea oli. Ja siis tõi kokaatädi veel porgandikooki 🙂 Arvate, et ma keeldusin või. Oi ei, see nägi nii hea välja – täisterajahust ja ahjusoe ja kaneelilõhnaline. Uudishimu oli ka suur, et milline see porgandikook maitsta võiks (meil siin ka ju  retsept olemas, mida juba ammu tõstan kavva ja välja ja tehtud ikka ei saa). Maitses sama hea, kui välja paistis.

Ja siis – lähen mina poodi nädalavahetuseks toitu ostma ja Rimis lõhe-ale. Muidugi ma võtsin. Sest alles koju jõudes meenus, et suuremad söödikud lähevad ju nädalavahetuseks minema. Seega tuli kala kohe reede õhtul ära teha. Olgu öeldud, et sellest jagus veel laupäevaks ja pühapäevaks ka.

Paraku jäi reedene õhtusöök mul söömata. On lihtsalt üks inimene minu elus, kes sajab (õnneks harva) sajaga mu tundeellu sisse, keerab seal kõik pea peale ja siis on jälle kadunud. Ühesõnaga 10 minutiga olin ma nii liimist lahti, et ei suutnud midagi süüa. Eluisugi polnud (piltlikult öeldes), ammugi siis söögi-. Õnneks olen ma õppinud end suht koiirelt kokku võtma ja püsivaid kahjustusi see seik minu psüühikasse ei tekitanud. Elu on lill – kuni järgmise korrani. Aga see selleks, point oli selles, nädal ei olnud sugugu padukorralik. Jumal tänatud, et Kati väljakutse mu reele tagasi aitas.

Ilmselt on tänahommikusest seisust vaadates suhteliselt võimatu neljaapäevaks soovkaal saavutada, aga püssi põõsasse ei viska ma sellegipoolest. Võidelda tuleb lõpuni. Ja selleks on mul nüüd plaan B. Mis sai veelgi kinnitust tänasest süvaanalüüsist. Millest juba täpsemalt lähipäevil.

Elu on kõigele vaatamata LILL!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse