137749 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

miks ma ei saa hakkama????


Ja taas olen ma siin ringiga tagasi.

Olin juba nii tubli, kaal langes tegin ilusti trenni, kuid siis juhtus minuga üks kurb lugu ja ma ei tohtinud ega saanud trenni teha. Olin kaks kuud rajalt maas ja nüüdseks olen rajalt kohe nii maas ja eksinud, et ei suuda mitte kuidagi tagasi rajale saada. Kaal aina tõuseb 🙁

Paar päeva tagasi vedasin ennast siis pool vägisi kaalule, et näha mis see näitab. Teadsin juba ette, et midagi head sealt ma ei näe.  Juba mõnda aega  tunnen ja näen ju, et riided enam selga ei mahu. Ainukesed asjad mis selga saab on dressid või rtuusid. Ja need on ka niiiiiiii maailma ümber ja soonivad kõhtu 🙁

Kuidas inimene enne aru ei saa, kui juba on eriti käest ennast jälle lasknud??  Kas siis vahepeal peegel valetab? Või olen ma olnud pool pime vahepeal peeglisse vaadates, et ei saa aru kui palju mul jälle kaalu tagasi tulnud on??

Jooksmas pole ma ka ammu käinud. Rääkimata muust trennist.  Eelmine nädal läksin ma siiski trenni. See on kahjuks vaid kord nädalas, aga ehk annab see mulle veidikenegi tõuget juurde, et jälle  end liigutama hakkaksin ja saaksin taas oma tulemuste üle uhke olla.

Proovin nüüd veel fitlapiga vähemalt toitumise korda saada.   Juba vaatasin siin ka paleo toitumist. Mõtlesin, et proovin seda.  Ei ole veel suutnud sellega väga sinapeale saada. Või siis täpsemini öelda, ei ole ma sellega veel väga lähemalt tutvunud.

Aju juba kärssab ja kõik see kaalulangetusele mõtlemise ja keskendumise  teema tekitab mulle stressi ja tulemus ongi hoopis vastupidine.  

Noh, olgem ausad, ei ole ju ma siiani veel kordagi ka fitlapi jälgimisega hakkama saanud.

Suur kummardus teile, kes te ilusti siin hakkama saate.

Aga, põhjus mis ma alati ikka siia tagasi pöördun on see, et fitlapis on niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii head söögid! Mul on päris palju lemmikuid toite siin menüüs. Ja kui keegi  räägib oma planist kaalu langetada, olen ma kohe eriti aktsioonis ja soovitan fitlapi.

Palju kindlasti mõtlevad, et kui see nii hea on, siis miks mina sellega ise hakkama ei saa. Hea küsimus, tahaksin ise ka teada miks ma sellega hakkama ei saa.

Aga, proovime siis jälle uuesti 😀 Ehk seekord õnnestub.  Ma oma mehele aina  ytlen , egt vähemalt ma proovin ja proovin niikaua kuni õnnestub 🙂

Edu siis mulle seekord

 
mailis rudenas
4663 lugemist
Minust

Olen 30 aastane ühe imetoreda 3aastase tütre ema. Elan Soomes, minu arvates ühes ilusamas linnas siin riigis, täpsemalt Lahtis. Elan järve, suusakeskuse, terviseraja ja hüppemägede läheduses. Võimalusi sportimiseks on, aga alati jääb mu suure õhinaga alustatu pooleli..2015 aasta veebruaris liitusin ma siin ühes jõusaalis grupis mille nimi oli "Kaota 10kg". See kestis 3 kuud. Olin peaaegu tubli ja kaotasin 9kg. Enne seda olen kaotanud Erik Orgu abiga veel 10kg. Kahjuks on siiani veel palju lisakilosid, millest soovin vabaneda. Naudin treenimist väga. Mida raskem , seda rohkem ma seda naudin. Aga mul on üks vaenlane, kelle nimi on šhokolaad...Õnneks olen ma leidnud enda jaoks treeningu, mida ma naudin iga korraga aina enam! Nimelt Muay Thai/Tai Poks!!Jumaldan iga sekundit selles trennis ja 1,5h läheb isegi liiga kiirelt. Samuti tegelen ma Aafrika hõimutantsudega ja olen ka meie esinejate rühmas. Kui aega üle jääb enda trennidest ja lapse uisukoolist, käin tantsimas ka reggaetoni ja dancehalli. Võib öelda, et olen suhteliselt aktiivne. Nüüd on minu suureks sooviks saada korda ka oma kehakaal. Ei, ma ei soovi olla kõhna ja pisikese kaalunumbriga. Vormid on ilusad ... ja vaikselt peas liigub ringi ka väike unistus, nimelt vormida oma keha ilusasti trimmi,ok ok natuke rohkem kui ainult trimmi :P Seekord on jälle eesmärgid paigas ja loodetavasti saavad need seekord ka täidetud ;)Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva