Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

miks ma ei saa hakkama????

Ja taas olen ma siin ringiga tagasi.

Olin juba nii tubli, kaal langes tegin ilusti trenni, kuid siis juhtus minuga üks kurb lugu ja ma ei tohtinud ega saanud trenni teha. Olin kaks kuud rajalt maas ja nüüdseks olen rajalt kohe nii maas ja eksinud, et ei suuda mitte kuidagi tagasi rajale saada. Kaal aina tõuseb 🙁

Paar päeva tagasi vedasin ennast siis pool vägisi kaalule, et näha mis see näitab. Teadsin juba ette, et midagi head sealt ma ei näe.  Juba mõnda aega  tunnen ja näen ju, et riided enam selga ei mahu. Ainukesed asjad mis selga saab on dressid või rtuusid. Ja need on ka niiiiiiii maailma ümber ja soonivad kõhtu 🙁

Kuidas inimene enne aru ei saa, kui juba on eriti käest ennast jälle lasknud??  Kas siis vahepeal peegel valetab? Või olen ma olnud pool pime vahepeal peeglisse vaadates, et ei saa aru kui palju mul jälle kaalu tagasi tulnud on??

Jooksmas pole ma ka ammu käinud. Rääkimata muust trennist.  Eelmine nädal läksin ma siiski trenni. See on kahjuks vaid kord nädalas, aga ehk annab see mulle veidikenegi tõuget juurde, et jälle  end liigutama hakkaksin ja saaksin taas oma tulemuste üle uhke olla.

Proovin nüüd veel fitlapiga vähemalt toitumise korda saada.   Juba vaatasin siin ka paleo toitumist. Mõtlesin, et proovin seda.  Ei ole veel suutnud sellega väga sinapeale saada. Või siis täpsemini öelda, ei ole ma sellega veel väga lähemalt tutvunud.

Aju juba kärssab ja kõik see kaalulangetusele mõtlemise ja keskendumise  teema tekitab mulle stressi ja tulemus ongi hoopis vastupidine.  

Noh, olgem ausad, ei ole ju ma siiani veel kordagi ka fitlapi jälgimisega hakkama saanud.

Suur kummardus teile, kes te ilusti siin hakkama saate.

Aga, põhjus mis ma alati ikka siia tagasi pöördun on see, et fitlapis on niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii head söögid! Mul on päris palju lemmikuid toite siin menüüs. Ja kui keegi  räägib oma planist kaalu langetada, olen ma kohe eriti aktsioonis ja soovitan fitlapi.

Palju kindlasti mõtlevad, et kui see nii hea on, siis miks mina sellega ise hakkama ei saa. Hea küsimus, tahaksin ise ka teada miks ma sellega hakkama ei saa.

Aga, proovime siis jälle uuesti 😀 Ehk seekord õnnestub.  Ma oma mehele aina  ytlen , egt vähemalt ma proovin ja proovin niikaua kuni õnnestub 🙂

Edu siis mulle seekord

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse