128633 kasutajat 526 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava uue aasta pakkumine - 43 %

Kõik, kõik on uus…


Esimene päev Fitlapis. Jõudnud poole peale oma söökidega aga õhtu tõotab tulla põnev. Kas iseloomu jagub. Lähme külla, teen siis omale kaasa vaarikatega smuuti. Kas piirdun ainult sellega… Täitsa vabatahtlikult lubasin olla kaine autojuht. Ega see alkohol mind ei "isutagi" aga need magusad asjad, koogid, tordid, kommid jne. Täna on hea sõbra juures istumine ja oma smuutiga ei paista kuidagi silma aga homme sünnipäevale minek, kuhu oma toidukotiga ei saa minna.

Kuidas oma külaskäike, sünnipäevi jm, sobitate menüüsse? Kas sööte hommikul ja päeval midagi lahjemat või lasete sellel õhtul minna ja järgmine päev alustate uuesti? Minu jaoks on Fitlap täiesti uus väljakutsem olen küll aasta jooksul seda siit-sealt piilunud. Siiani on eemale hoidnud toitude valmistamise kohustus. Tundus lihtsam panna kalorid kirja aga noh, pole seegi aidanud kaalukaotusele kaasa. Ja nii ma siis proovingi uut asja.
Maiasmokk
1103 lugemist
Minust

Kaaluga kimpus, teoorias tugev, praktikas nõrk. Vaatan mis saama hakkab...


Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva