140798 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Esimene läbitud nädal


Nädal möödas. Ei tea isegi miks just nüüd liitusin. Aga eks sellega ole nii, et kunagi ei ole õige aeg. Otsustasin, et minu alguspäev on reede ja kaalumised teen 1x nädalas, ehk siis reede hommikuti. Väga ahvatlusi täis nädal oli. Sõbranna välismaalt oma elukaaslasega külas ja käimsi/ toimetusi tavapärasest rohkem. 

Kui reedel alustasin, oli kohe õhtul külla minek. Tegin kaasa keefiriga smuuti. Istusin oma topsiga ja suutsin laua peal olevatest toitudest eemale hoida. 

Laupäeval tuttava sünnipäev. Seal palju võõrast rahvast, oma söögiga ei hakanud minema. Ehk siis laupäeva õhtusöök läks nagu läks…

Pühapäeval taas ootamatu küllakutse. Vitsutasin enne seda kõhu suppi täis. Suutsin need 3 tundi istuda veeklaasi taga. Ausalt öeldes, kõht tühi ei olnudki, lihsalt imelik oli kogu aeg pakutavale „ei“ öelda. Ei tahtnud seletama ka hakata, et mis teema mul käsil. Iganädalasel pühapäevasel saunaõhtul tegin sõpradele selgitustööd, et olen nüüdsest oma söökide ja topsikutega. Nad lubasid mind toetada ja uurisid, et mida nad ei tohiks siis enam minu silma alla ahvatlusteks tuua. Ei osanudki neile midagi soovitada.

Esmaspäev oli ideaalne. Oma rütm, oma söök.

Mõtesin, et teisipäev läheb samamoodi aga ei. Sõbranna helistas ja kurtis, et jube raske tööpäev on olnud ja hirmus külm ka, et mis oleks kui teeksime sauna. Sauna vastu polnud muidugi midagi. Õhtuse menüü aga pidin kähku ringi tegema, et veeklaasi taga ei peaks üksi istuma. Sain hakkama selle teisipäevaga ka.

Kolmapäevaseks katsikuks olin juba paar päeva enne oma menüü paika pannud. Võtsin endale kaasa kartulisalati ja shokolaadi/ kohupiima magustoidu. Käkitegu! Peaks mainima, et kartulisalati kogus oli suur ja kõht tühjaks küll ei jäänud. Shokolaadine magustoit oli parem kui selle just valmis sain aga seistes oli mõru maitse juurde tulnud.

Neljapäev kujunes spordipäevaks. Käisime rabas 1,5 tundi kõndimas ning pärast seda soe saun. On ikka mõnus küll.

Täna siis nädal alustamisest möödas. Hommikusel kaalumisel oli rõõmus tunne, et sellise suure söömise peale number väiksemaks ikka läheb. Ei ole minu nädalad tavaliselt sellised külast-külla käimised aga seekord nii juhtus. Toidukordasid on minu jaoks palju. Ilmselgelt sõin varem liiga vähe. Nädala aega ilma magusata, on samuti midagi uut. Seda pole varem juhtunud. Olen suur maiasmokk. Soolane toit võib olla aga magus peab olema. Üllatavalt kerge on olnud magusast loobumine. Steviat aga muud magusainet ei ole nädala jooksul kordagi kasutanud. Isutanud ei ole midagi ja kõht on saanud iga päev täis. Kõige raskem on olnud külas tühja taldriku taga istuda, keelduda keelitajate pakkumistest ja kontollida, et käsi automaatselt millegi järgi ei sirutaks. Naljatasime mehega, et kui tuleb jälle mingi selline külaskäik, kus rohkem võõraid inimesi, tõstan oma taldrikule mingit toidu ja tema siis teistele märkamatult sööb sealt ise smiley. Sedasi väldiks pilke ja küsimusi. Momendil indu täis ja minu hirm, et retseptidega on hirmus keeruline, osutus asjatuks.
Maiasmokk
1305 lugemist
Minust

Kaaluga kimpus, teoorias tugev, praktikas nõrk. Vaatan mis saama hakkab...Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom