EV-100 = MINA-100 – tehtud :)!

Uskumatu, et alles eile ma siin kurtsin, et endale seatud eesmärk EV100 aastapäevaks saavutada kaal 100 kg on jäänud ületamata ja täna kaalule astudes vaatas sealt vastu 100,0 :)!!! Olen kuu ja kahe nädalaga langetanud 8,5 kilo, sealjuures on sinna aega sisse jäänud päevi, kus igasugune jälgimine oli välistatud! Uhke tunne, mida kohe siin ka jagama pean, ei saa kohe mitte kuidagi vaiki olla 🙂

Ei saa salata, et nüüd on nii põnev oodata, millal kolmekohaline number vaheldub kahekohalisega… Kuna ma üleeile alles ennast mõõtsin, siis ülemõõtma tänahommikuses õnnejoovastuses ei hakanud, unustasin – ju jõuab sedagi teha, kui uued numbrid kaalul on käes.

Kui vähegi aega, loen huviga blogisid. On väga huvitav jälgida, kui erinevad on inimesed, kes oma elu Fitlapiga sidunud kas korraks või ikka ja jälle siia tagasi tulles: kes rõõmustab oma saavutatud 100 kg juures ja unistab kokku 25 kg kaotamisest, mis ei vii teda veel kaugeltki nn ideaalkaalu; kes kurdab kaalu seisma jäämist olukorras, kui ise pugib komme ja muud paremat ja muudkui rõhutab, et midagi ei viitsi teha; kelle elu sisuks on 5x nädalas kõva trenn ja mure, et jalasääred ei lähe peenemaks; kellel mure 1-3 kg pärast, mis on tema isiklikust ideaalist veel puudu, kuigi tegelikult on normaalkaal ja rohkemgi juba käes… Aga see ongi lahe, et Fitlap pakub võimalusi nii paljudele, tõeliselt erinevatele inimestele! Lihtsalt neid blogisid lugedes ei ole ma veel siiani suutnud endale meelde jätta, kelle omast on midagi kasulikku lugeda ja kelle oma on lihtsalt selleks kirjutatud, et saada juurde veel 1 päev tasuta kasutusaega. Aga küll ma selle endale selgeks teen, praegu lihtsalt veel nii algaja siin teemas.

Praegu olen küll kindel, et minu elu jätkub koos Fitlapiga, seda ka siis, kui ma ei saavutagi seda suurt eesmärki, mille hetkel seadnud olen. Kui ma üldse liitusin sünnipäevakingituseks ostetud kasutusajaga, siis tänaseks olen juurde ostnud veel 15 kuud ning kui finantsid lubaksid, siis teeks veel ühe investeeringu, aga hetkel jääb see siiski ära… Ma olen lihtsalt nii rahul nende retseptide valikutega, mis siin valikutes on ja nii maitsvalt ei ole enne kunagi söönud. Lihtsa maainimesena on olnud ka toiduaud hästi lihtne, millega muidugi pere on rahul olnud ja eks mees unistab praegugi nendest kartul-kapsas-sealiha söömaaegadest, mis viimasel ajal on puudu olnud. Õnneks on nüüd veidi rahulikum aeg, niiet täna juba saab ta oma unistuste praaduse.

Nüüd olen teile siis om suurt rõõmu teatanud – MINA100 on käes! Head EV100 teile kõigile :)!

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod