136989 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

jätkab ilusama mina poole liikumist


Täna oli mul peale ühepäevast puhkepausi taaskord jõutreeningu päev. Sai veedetud mõnusat aega jõusaalis. Jõutrenni olen teinud nüüdseks juba umbes kaks nädalat ja koormus on kasvanud. Tunnen, et iga kord muutuvad raskused kergemaks kuid kükke ma üle 25 kg tega ei jõua teiste harjutuste sooritamisel olen võtnud raksemad hantlid/ kettad. Esmaspäeval peale koristamist tundsin, et energiat on üle ning läksin jooksma. Sel hetkel kui ma oma esimesed jooksusammud tegin hakkas vihma sadama, aga see ei sega ju. Päris mõnus oli sooja vihmaga kulgeda ümer Anne kanali. Samm oli kuidagi kergem ka ja jõudu jäi ülegi. Ma üritan jälgida ka toitumiskava, kuid kahe kõrva vahel on kinni hirm süüa süsivesikuid. Miskipärast just süskarid panevad mul kaalu tõusma. Silmaga toidu mõõtmine tuleb ära unustada ja hakata kaaluma koguseid. Retsepti valikust on mu lemmikuks saanud singi- oa salat ja lihapallid toorjuustuga.. Mm kui head need on. Täna muidugi pidin sööma meeletus koguses maasikaid mis ma toormoosi tegemiseks ostsin. Keegi peaks mulle jalaga per*e andma, ehk siis hakkan ma korralikult ja õigesti kõike tegema, et ka kaal ükskord langust näitaks. Muidu olen pärast paks lihamägi. Eks need palavad ilmad panevad ka ennast raksemalt tundma. 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Margit
747 lugemist
Minust

Olen erinevaid dieete proovides suutnud kehakaalust kaotada 22 kilo ning Fitlap.eega liitusin kuna ma ei soovi vana keha tagasi saada. Toitumis ja treeningkavasid jälgides soovin viia oma keha toonusesse. Kuigi paksuna ma ei olnud selline tselluliidine ega ümmargune siis ikkagi on mu ideaalkehani veel tublisti minna.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlapi on lihtne jälgida. Menüüd on kohe valmis kasutamiseks ning treeningavad tehtud arusaadavaks ka neile kes igapäevaselt ei käi jõusaalis kangi tõstmas. Videodest on palju abi :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva