109986 kasutajat 491 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Oh seda nohu


Ei taha ära kaduda. Praegu olen pikali, kannatan looduse kutset ja blogin, et saada oma tasuta lisapäevakest. 

Täna tegin ma hommikusöögiks tibatillukese degustatsiooni. Ma arvan, et mu mees vassis, et meie kodu juures poes pole profeel uusi jogurteid või siis oli nii laisk, et vaatas kohupiimakreemide kõrvale ning seal tõesti polnud. Kuna mul oli eile üht-koma-teist poest vaja, siis vastu ööd lippasingi. Algul lähimasse poodi, aga seal selgus, et täiesti tühjad riiulid. Ei olnud kodujuustu, ega kookoshelbeid.. no siis otsustasin, et kuna juba välja end ajasin, siis vudin kaugemasse poodi. Seal ma siis sain kookoshelbed. Aga hakkasin pead murdma ka stevia osas. Piidlen ja piidlen riiulitel erinevaid, kui korvi lendas see:

Loodetavasti see on ikka lubatud. 

No ja jõudsin ka piimaletti ning otsisin pilguga profeeli, kreemid leidsin. Otsin edasi, igaks juhuks ja leidsin ka jogurtid. Need olid kreemidest eemale pandud ja tõenäoliselt mees siis ei vaevunudki edasi vaatama. Ma siis valisingi tänaseks hommikusöögiks profeel lisanditega. Koguseks oli 220g, tegin siis ahjuõuna ja maasika lahti ja proovisin, kumb rohkem meeldiks. Maasika meeldis, aga sõin ahjuõuna, sest maasu oma andsin lapsele. Ta muidu ei laseks mul nagunii rahus süüa, kõik rebitakse käest. Valisin kookoshelbed juurde, mis ei passinudki sinna hästi. Nii jäi neid 10g järgi. Otsustasin, et lähevad lõunasesse õhulisse kodujuustuvormi.

Kuna eile oli veel teemaks uus Puddix pudingud, siis mõtlesin, et kuna nagunii juba poes olen, siis vaatan oma poes ka ära – ma olin siiralt üllatunud, et oligi. Eks siis teinekord teab. Valmis asjadega on see hea, et saad omale vajalikul hetkel kohe sööma hakata. 

Muidu see kodujuustuvorm oli siis selline:

Täitsa okei…

Täna siis söön kartulisalatit. Vot see on mul siin üks suur lemmik!! 😊 

Nüüd sõbrapäev sai läbi, ma ei tähistanud seda. Aga pean plaani, mis ma 24.02 tegema hakkan. Tahaks neid kamapalle teha ja kilulaevukesi kindlasti. Eelmine aasta see viimane oli kõva hitt. Mees käis lausa lisaks poes laevukeste järel ja kiitis, kui hea. Aga mõtlesin, et siis võiks mingi koogi moodi asja ka lisaks teha ja mis see neljas siis olla võiks… Mõtlen..

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Maarja Vihman
23236 lugemist / 5 fänni
Minust

Olen kahe lapse ema Pärnus. Mulle meeldib treeninguna kõige rohkem kepikõnd või ujumine. Peale teist last, olen kaaluga püsti hädas. Aga mitte enam kauaks!

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap pole dieet, vaid eluviis - minu eluviis.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasvaEi, aitäh. Ma ei soovi endale tasuta toitumiskava.